MMA PLNajnowszeBoksTyson Fury ustrzelony na sparingu!? Walka z Usykiem zagrożona?

Tyson Fury ustrzelony na sparingu!? Walka z Usykiem zagrożona?

Szokujące wieści napłynęły z Arabii Saudyjskiej. Wedle nieoficjalnych doniesień – Jai Opetaia usadził Tysona Fury’ego na sparingu!

Tyson Fury ustrzelony
Foto: Getty Images

W Arabii Saudyjskiej w najlepsze trwa obóz przygotowawczy Tysona Fury’ego do walki z Ołeksandrem Usykiem o wszystkie tytuły mistrza świata wagi ciężkiej. Nie wszystko ma iść jednak zgodnie z planem.

Ptaszki ćwierkają, że Jai Opetaia, który był głównym sparingpartnerem Króla Cyganów, ustrzelił Brytyjczyka, sadzając go na deski. Celowo użyłem formy przeszłej, ponieważ Opetaia po zaledwie pięciu rundach opuścił obóz i wrócił do Australii.

Powód? Wersja oficjalna mówi o tym, że 28-latek nie miał z kim trenować, a czeka go walka rewanżowa z Mairisem Briedisem. Taką wersję zdarzeń potwierdził również Jai Opetaia. Ale…

Nikt ze środowiska Brytyjczyka nie jest na tyle głupi, aby ujawniać jakiekolwiek problemy zawodnika z Wythenshawe, szczególnie na miesiąc przed pojedynkiem z Usykiem, na który czeka cały świat. Za duże pieniądze leżą na stole, żeby teraz zrezygnować.

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot otwarty na walkę podczas gali KSW Epic! Wskazuje Parnasse jako rywala!

Pewnie nigdy nie dowiemy się, jak faktycznie było, ale sami przyznacie, że takie sygnały są niepokojące. Waszym zdaniem, kto wygra? Dajcie znać w komentarzach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis