MMA PLBoksTyson Fury ponownie zrugał Usyka: Nie bądź małym tchórzem i zachowuj się jak facet!

Tyson Fury ponownie zrugał Usyka: Nie bądź małym tchórzem i zachowuj się jak facet!

Tyson Fury po raz kolejny nie zostawił suchej nitki na Ołeksandrze Usyku, wytykając mu oszustwo w walce z Danielem Duboisem.

Fury zrugał Usyka
Foto: (James Manning/PA) (PA Wire)/ Zac Goodwin/PA Images/Getty Images

Tyson Fury w pocie czoła przygotowuję się do walki z Francisem Ngannou. Brytyjczyk już 28 października powróci do ringu, by przywitać debiutującego „Predatora”. Zbliżające się starcie w Rijadzie nie przeszkadza mu jednak w prowadzeniu medialnej ofensywy w kierunku Ołeksandra Usyka.

Choć olbrzym z Wythenshawe szczególnie nie kwapi się do pojedynku z Ukraińcem – chętnie wypowiada się na jego temat. Krótkie przypomnienie: Panowie mieli spotkać się 29 kwietnia, aby wyłonić niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Ostatecznie negocjacje skończyły się fiaskiem. Jak bowiem podał obóz Usyka, warunki które miała stawiać ekipa Fury’ego – były nierealne.

Fury znowu kasą Usyka

Przy okazji konferencji prasowej przed nadchodzącym pojedynkiem z Francisem Ngannou, Tyson Fury skomentował kontrowersyjną 5 rundę z walki Usyk vs. Dubois, która dwa tygodnie temu odbyła się we Wrocławiu.

ZOBACZ TAKŻE: Nie KSW, a GROMDA! Hector Lombard zawalczy w Polsce, wiemy kto może być rywalem!

„Król Cyganów” nie omieszkał nazwać Ołeksandra Usyka c*pą, a także zakwestionować, iż cios Daniela Duboisa był poniżej pasa.

Usyk opowiada o swojej wierze w Boga, tymczasem oszukiwał w tej walce. Nie bądź małym tchórzem i zachowuj się jak facet, a nie jak obsrana ze strachu c*pa. To nie był cios poniżej pasa, więc Usyk powinien przegrać tę walkę. Dubois go znokautował!

Podłoże pod walkę Tyson Fury kontra Ołeksandr Usyk – jest. Pytanie, czy Brytyjczyk da się przekonać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis