MMA PLBoksTyson Fury o pozytywach pandemii COVID-19: Całkowicie zmienię swoje myślenie

Tyson Fury o pozytywach pandemii COVID-19: Całkowicie zmienię swoje myślenie

Foto: Bleacher Report

Mistrz wagi ciężkiej WBC w boksie Tyson Fury spodziewa się, że panująca pandemia koronawirusa przyczyni się do zmiany mentalnej w jego osobowości.

Anglik nie ukrywa, że w przeszłości ciągle toczył boje z depresją i pochodnymi chorobami psychicznymi, a aktualna światowa sytuacja i izolacja społeczeństwa w domach sprawi, że całkowicie zmieni swoje myślenie i nastawienie do świata.

W niedawnym wywiadzie dla talkSPORT, Fury przyznał, że zaczyna dostrzegać to, co jest najważniejsze w życiu, czyli rodzinę. Wierzy też, że wróci do ringu jako zupełnie inna osoba:

“Możesz wyciągnąć jakieś pozytywy z każdej negatywnej rzeczy, która cię dotyka. Teraz, tym pozytywem jest to, że spędzam znacznie więcej czasu z rodziną. Ludzie naprawdę teraz zdadzą sobie sprawę z tego, co jest najważniejsze w życiu.

Czasami się gubimy, skupiając się na naszych ambicjach i na wszystkim dookoła, a nie dostrzegamy ważnych rzeczy – rodziny, przyjaciół, bliskich, zdrowia.

Ta sytuacja otrząsnęła mnie, bo zawsze byłem osobą, która goniła za czymś, która nie chciała siedzieć w domu, chciałem zdobywać sukcesy, ale tak naprawdę nie byłem szczęśliwy. Przez ostatnie tygodnie, kiedy jestem w zamknięciu, to mogę naprawdę skupić się na najistotniejszych rzeczach w moim życiu. Uważam, że wrócę jako inna osoba i całkowicie zmienię swoje myślenie.”