MMA PLNajnowszeTyper BetclicTypowanieTypowanie redakcyjne FAME 21. Kto wygra w Gliwicach? Adamek czy Bandura?

Typowanie redakcyjne FAME 21. Kto wygra w Gliwicach? Adamek czy Bandura?

Zapraszamy na trzysta pierwszą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali FAME 21 która odbędzie się w PreZero Arenie Gliwice. Podczas gali wystąpi między innymi legenda polskiego boksu.

Typowanie redakcyjne FAME 21
Foto: FAME MMA

Dodatkowo prezentujemy kursy bukmacherskie wystawione przez naszego partnera, legalną firmę bukmacherską –Betclic. Bukmacher jest wiarygodnym podmiotem, który spełnia wszystkie wymogi polskiego prawa. I pamiętajcie – udział w zakładach dozwolony jest po ukończeniu 18 roku życia.

Załóż konto na Betclic – zakład bez ryzyka do 200 zł


Tomasz „Góral” Adamek vs. Patryk „Bandura” Bandurski – walka bokserska

Oskar Wojewódka: Nie widzę sensu, aby rozkładać ten pojedynek na czynniki pierwsze.

Sprawa jest dość prosta. Tomasz Adamek jest lepszy od „Bandury” w każdym aspekcie bokserskiego rzemiosła.

Co nie znaczy, że Patryk Bandurski skazany jest na pożarcie. Trzy rundy po trzy minuty to niewiele czasu w starciu na zasadach boksu.

„Góral” nie będzie mógł sobie pozwolić na spokojny początek, ale myślę, że doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W innym wypadku dużo młodszy YouTuber mógłby skraść dwie pierwsze rundy, przetrwać trzecią, sprawiając ogromną niespodziankę.

Jeżeli Patryk miałby wygrać, to właśnie w taki sposób – na kartach punktowych.

Mimo wszystko Tomek Adamek to Tomek Adamek. Stawiam na pewno zwycięstwo byłego mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych. TYP: Tomasz Adamek przez decyzję

Tomasz „Góral” Adamek: Oskar, Jakub, Bartosz, Maciej, Mateusz

Patryk „Bandura” Bandurski: Jan


Michał „Wampir” Pasternak vs. Alan Kwieciński – walka bokserska

Michał „Wampir” Pasternak: Jakub, Bartosz, Jan, Maciej, Mateusz, Oskar

Alan Kwieciński: 


Rafał „Takefun” Górniak vs. Robert „Sutonator” Pasut – walka w formule K-1

Jakub Hennig: Do trzeciego panelu konferencji był to z pewnością najbardziej dymogenny pojedynek. Uważam, że ta walka jest trochę niedoceniana. Obaj są niezłomni i dają z siebie 250%.

Rafał Górniak walczył dotychczas dwukrotnie. Raz jego walka została uznana jako nieodbyta ze względu na nieintencjonalne palce “Hejtera” w jego oko. Za drugim razem stoczył bój niczym na śmierć i życie z Filipem Zabielskim, który przegrał po naprawdę ciężkim starciu. Czy nadszedł czas na jego pierwszą wygraną?

Robert Pasut z kolei ma parę wygranych na koncie. Wygrał chociażby z legendarnym Jackiem Murańskim, chociaż było to akurat w formule MMA. Jego ostatni bój z “Dzinoldem” to była krwawa rzeźnia. W pierwszej rundzie “Sutonator” został zdewastowany by pod koniec pojedynku przejąć inicjatywę! Niezniszczalny Robert Pasut…

Bukmacherom ciężko tutaj wskazać wyraźnego faworyta. Jest to rzeczywiście trudne zadanie. Obaj są twardzi oraz ciężcy do ubicia. To gwarantuje nam fenomenalne show, które może być pełne zwrotów akcji. Uważam, że mimo wszystko tu o wszystkim mogą zadecydować warunki fizyczne, które są na korzyść Roberta. Jestem pewien, że czeka nas prawdziwa wojna! TYP: Robert Pasut niejednogłośna decyzja

Rafał „Takefun” Górniak: Maciej, Oskar, Bartosz

Robert „Sutonator” Pasut: Mateusz, Jan, Jakub


Tomasz „Strachu” Oświeciński vs. Adrian Cios

Tomasz „Strachu” Oświeciński: Mateusz, Jakub, Oskar, Bartosz, Maciej, Jan

Adrian Cios: 


Piotr „Szeli” Szeliga vs. Grzegorz „Greg” Gancewski

Jakub Hennig: Ten pojedynek można określić mianem konfrontacji stójkowicza z parterowcem. Piotrek znany jest z kowadła w ręce, a Grzegorz z kolei dysponuje świetnymi, jak na freaki, umiejętnościami zapaśniczymi. Zazwyczaj, w przypadku takich walk, to parterowcy są zwycięzcami. Jak będzie w tym przypadku?

Piotr Szeliga ciężko przygotowuje się pod okiem Mirka Oknińskiego w “Akademii Sportów Walki Wilanów”. Jego trener mówił ostatnio, że Piotrek co prawda trenuje MMA dopiero niecałe 2 miesiące, a wykazuje spory potencjał. Pracują na pewno nad obroną przez obaleniami, ale czy to wystarczy? A może jego przeciwnik będzie się chciał kopać z koniem?

Grzegorz Gancewski z kolei przygotowuje się w “Energy Fight Club Gdynia”. Będzie dopiero jego drugi występ. W pierwszym pierwotnie miał się zmierzyć z Adrianem Polańskim, jednakże finalnie stanął oko w oko z rosłym “Maślaną”. Był to jeden z głośniejszych debiutów w ostatnim czasie. Dlaczego? Bowiem były piłkarz oraz ulubieniec Twittera zaprezentował nam swoje linie lotnicze. Maślanka latał we wszystkich możliwych kierunkach w czasie ich pojedynku. Z pewnością będzie celował w to samo w trakcie walki z Piotrem.

Znacznym faworytem zarówno w opinii widzów, jak i bukmacherów jest “Szeli”. Nie jest to oczywiście zaskoczenie, gdyż doświadczenie stoi wyraźnie po stronie byłego hokeisty. Uważam, że Grega czeka naprawdę ciężki sprawdzian i to dosłownie. Piotr będzie z pewnością kilka kilogramów cięższy i będzie szukał skończenia przed czasem. Myślę, że przy jednej z prób sprowadzeń walki do parteru Grzesiek się nadzieje na cios Szeligi i będziemy mieli do czynienia z nokautem: TYP: Piotr Szeliga KO w drugiej rundzie

Piotr „Szeli” Szeliga: Jakub, Jan, Maciej, Oskar,

Grzegorz „Greg” Gancewski: Bartosz. Mateusz


Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar vs. Mariusz „Hejter” Słoński – walka w formule K-1

Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar: 

Mariusz „Hejter” Słoński: Jakub, Oskar, Bartosz. Mateusz, Jan


Dominik „Kaleson” Cybulski vs. Jakub „Guzik” Szymański – walka bokserska

Dominik „Kaleson” Cybulski: Bartosz, Jan, Mateusz

Jakub „Guzik” Szymański: Jakub, Oskar


Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs. Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz – walka w formule K-1

Dominik „Mrozzo” Mrozowski: 

Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz: Oskar, Jakub, Bartosz, Mateusz, Jan


Jakub „Azdus” Matowicki vs. Miłosz „Dejvid” Boras – walka w formule K-1

Jakub „Azdus” Matowicki: Jakub

Miłosz „Dejvid” Boras: Oskar, Mateusz, Jan, Bartosz 


Klaudia Syguła vs. Ewa Piątkowska – walka w różnych formułach (1. runda – boks, 2. runda – K-1, 3. runda – MMA)

Klaudia Syguła: Maciej, Oskar, Jan, Mateusz, Bartosz, Jakub

Ewa Piątkowska: 


Podawajcie w komentarzach swoje typy!

Gala FAME 21 dostępna tylko w systemie PPV na CANAL+Online. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis