MMA PLNajnowszeKSWTyburski mocno o promocji walki Khalidov-Adamek: Ja nawet nie wiem, kiedy jest ta gala!

Tyburski mocno o promocji walki Khalidov-Adamek: Ja nawet nie wiem, kiedy jest ta gala!

Paweł Tyburski wypowiedział się o nadchodzącej hitowej walce pomiędzy Tomaszem Adamkiem, a Mamedem Khalidovem. Pojedynek w formule bokserskiej będzie main eventem dodatkowej gali KSW w 2024 roku. ”Tybori” zapewnia, że największa organizacja w naszym kraju kompletnie nie wykorzystuje potencjału tego zestawienia.

Tyburski

Walka odbędzie się dokładnie dwudziestego czwartego lutego w Gliwicach. Pojedynek został zakontraktowany na 6 rund w dużych rękawicach.

Na tej samej gali mamy zobaczyć również starcia w innych formułach, bowiem jest to dodatkowa specjalna edycja. Na pierwszej gali Epic organizacja postanowiła także wrócić do turniejów, z których jest znana. Pod koniec lutego poznamy nowego mistrza wagi półciężkiej. Kto z kim zawalczy? O tym zdecydują fani – zapowiada się konkretnie!

Tyburski: KSW nie wykorzystuje potencjału strasznie!

Paweł Tyburski w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o nadchodzącej walce Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem.

”Tybori” zapewnia, że KSW kompletnie nie wykorzystuje potencjału tego zestawienia.

KSW zazwyczaj nie robi takiej dobrej promocji. Nie cisnę ich, bo to najlepsza federacja jeśli chodzi o zawodowe MMA. Uważam, że nie robią dobrej promocji. Uwaga powiem coś, co może zaboli kogoś, ale nie mam nic, po prostu jestem szczery. Uważam, że walka Adamka z Khalidovem we freakowej federacji byłaby o wiele bardziej sprzedana i bardziej nagłośniona. KSW nie wykorzystuje potencjału strasznie. Ja nawet nie wiem, kiedy jest ta gala!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis