MMA PLNajnowszeBoxdelTrener Szyszka ciśnie Boxdela: To co sobą teraz reprezentuje to zwykłe frajerstwo! [WIDEO]

Trener Szyszka ciśnie Boxdela: To co sobą teraz reprezentuje to zwykłe frajerstwo! [WIDEO]

Michał Cichy dziennikarz naszego portalu pojawił się na sali, gdzie przeprowadził rozmowę z trenerem Przemysławem Szyszką, który mocno wypowiedział się o Michale Baronie. ”Boxdel” do wcześniejszej swojej walki przygotowywał się pod okiem wspomnianego trenera.

Boxdel

W ostatnim czasie nie brakuje mocnych słów kierowanych do ”Boxdela”. Wczoraj pojawił się też wywiad z Pawłem Tyburskim. ”Tybori” podkreślił, że cały świat freak fightów jest fałszywy. Ponadto w mocnym stylu wypowiedział się o Michale Baronie.

Jeśli chodzi o Boxdela… tyle już ludzi na niego gada, tyle już wychodzi na niego rzeczy, że moje trzy grosze nie wiem czy nie będą zbędne w tym wszystkim, dlatego że wiem dużo rzeczy na odwalał, dużo rzeczy jest na niego. Tak w skrócie to jest osoba, która jest bardzo interesowna – nie będę tutaj wywlekał rzeczy czy sytuacji, które mnie dotyczyły, ale to jest gość, że kiedy potrzeba to odbiera telefon i zadzwoni, ale kiedy Ty coś chcesz – kontakt czy coś, to nie potrafi od znajomego odebrać telefonu czy odpisać. Już nie wspomnę o tym jak się zachował jeżeli chodzi o fundację – o dom, który robiliśmy i zaprosiłem go… To ja mu to zaproponowałem, bo chciałem mu pomóc. Powiedziałem przyjedź i daj te pieniądze, które obiecałeś na konferencji jeszcze przed tą aferą, powiedzmy że to Ty sam się odezwałeś do mnie… Lubię pomagać ludziom, i nie uważam, że to jest coś złego. Z tymi pieniędzmi też było różnie, nie chcę wszystkiego zdradzać – zastanowię się nad tym czy warto robić w ogóle jakiś film na niego, bo jestem bardzo daleki od takich rzeczy. Robienie afer w internecie, nagrywanie filmów na drugą osobę…                    . 

Szyszka zabiera głos!

Tym razem trener Przemysław Szyszka postanowił wypowiedzieć się o Michale Baronie.

”Boxdel” swój najbliższy pojedynek odnotuje w sobotę podczas jubileuszowej gali FAME MMA 20. Będzie to rewanżowy pojedynek z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Walka została zakontraktowana w formule K-1.

Cała rozmowa z trenerem poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis