MMA PLNajnowszeGamrotTrener Mike Brown pod wielki wrażeniem! Wychwala Gamrota: Ma nieustanną obsesję poprawy!

Trener Mike Brown pod wielki wrażeniem! Wychwala Gamrota: Ma nieustanną obsesję poprawy!

Mateusz Gamrot (23-2) już dziewiątego marca stoczy swój dziewiąty pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” wystąpi na hitowej gali UFC 299 w Miami. Nasz reprezentant zmierzy się z byłym mistrzem Rafaelem Dos Anjosem (32-15). Już nie pierwszy raz w superlatywach o Gamrocie wypowiedział się główny trener American Top Team – Mike Brown.

Brown

Gamrot w poprzednim roku wrócił na odpowiednie tory i odnotował dwa ważne zwycięstwa. W ostatniej walce ”Gamer” pokonał mocnego stójkowicza Rafaela Fizieva. Polak bardzo dobrze wyglądał w tym pojedynku i aż szkoda, że w takim stylu zakończył się pojedynek. Fiziev doznał, bowiem kontuzji, a walka zakończyła się już w drugiej rundzie. Jeszcze bardziej przekonujące zwycięstwo Polaka na pewno mocniej ugruntowała by jego pozycję w rywalizacji o walkę o pas.

W main evencie do pierwszej obrony pasa w wadze koguciej stanie Sean O’Malley (17-1), który zmierzy się z Marlonem Verą (23-8-1).

Trener Brown wychwala Gamrota!

Mike Brown zamieścił wpis w mediach społecznościowych. Główny trener w American Top Team ponownie w pochlebnych słowach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie (23-2).

Mateusz Gamrot jest swego rodzaju najbardziej szalony. Ma nieustanną obsesję poprawy i to się opłaca. Pozostał tylko tydzień do UFC 299. Jazda!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis