Trener McGregora: Conor wróci przed końcem 2019 roku, preferuję trzecią walkę z Natem Diazem

Główny trener SBG Ireland i trener Conora McGregora (21-4) – John Kavavnagh był gościem Ariela Helwaniego w jego autorskim podcaście na ESPN, gdzie opowiedział o przyszłości swojego podopiecznego.

Kavanagh zapewnił fanów, że Irlandczyk powróci do oktagonu przed końcem 2019 roku i jako potencjalnego rywala wskazał Nate’a Diaza, by obejrzeć zwieńczenie trylogii między tymi zawodnikami.

Jednocześnie, będzie uważnie śledził poczynania Stocktończyka w walce z Anthonym Pettisem:

„Zawsze uwielbiałem pomysł na trylogię z Natem Diazem. Powtarzam to od początku. To będzie ekscytujące z punktu widzenia obserwatora, jak będzie wyglądał Nate w swojej najbliższej walce z Anthonym Pettisem. To będzie, jako dla fana, bardzo duża sprawa. Nie mogę się doczekać tego starcia.”

Na pytanie o potencjalne starcie z Justinem Gaethje, Kavanagh przyznał, że żadne potencjalne nazwisko nie robi na McGregorze większego wrażenia:

„Szczerze, to Conor jest podekscytowany i zmotywowany oraz naciska, by walczyć. Naprawdę nie będzie miało większego znaczenia, z kim się ostatecznie zmierzy. Każdy w UFC jest na dobrym poziomie i niezależnie z kim się ostatecznie zmierzy, to będzie świetna walka. W UFC jest dużo wyzwań.”