MMA PLNajnowszeBoksTragedia podczas mistrzostw boksu! Nie żyje 14-letni pięściarz, który stracił przytomność w ringu

Tragedia podczas mistrzostw boksu! Nie żyje 14-letni pięściarz, który stracił przytomność w ringu

Wielka tragedia miała miejsce na lokalnych mistrzostwach boksu w Rosji. W finałowy pojedynku 14-letni pięściarz dostał serię ciosów. W pewnym momencie odsunął się do tyłu i stracił przytomność. Wszyscy byli zaskoczeni zgromadzeni w hali byli zszokowani całą sytuacją. W mediach społecznościowych ukazało się nagranie z wspomnianego finału.

boks

Jak donosi SportExpress.ru organy ścigania prowadzą dochodzenie w całej sprawie, aby ustalić przyczyny tragedii. 

Wedle innych dziennikarzy podczas zawodów miało dojść do serii zaniedbań. W tej sytuacji miało zostać wszczęte postępowanie karne, a winni mogą trafić do więzienia.

Umar Kremlew – Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Boksu (IBA) wyznał, że turniej nie został uzgodniony z regionalną federacją bokserską. Jest jednak zapewnienie, że organizatorzy spełnili wszystkie warunki do przeprowadzenia zawodów.

Nie żyje 14-latek

W niedzielę w Rosji, a dokładnie w Pierwouralsku odbyły się lokalne mistrzostwa boksu. 14-letni pięściarz po serii ciosów stracił przytomność i musiał zostać natychmiast przewieziony do szpitala.

Rosyjska Federacja Boksu przekazała bardzo smutne wiadomości – 14 latek zmarł w drodze do szpitala. Rosyjscy dziennikarze donoszą, że przyczyną śmierci chłopca był zamknięty uraz czaszkowo-mózgowy.

Pojawiają się także informacje, że na zawodach miało nie być karetki pogotowia, a obecny był jedynie jeden lekarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis