MMA PLNajnowszeKSWTrafi do KSW? Utytułowany Mateusz Duczmal z kolejną efektowną wygraną w MMA! [WIDEO]

Trafi do KSW? Utytułowany Mateusz Duczmal z kolejną efektowną wygraną w MMA! [WIDEO]

Ostatni czas pokazuje, że świetnym ruchem największej organizacji w naszym kraju było pozyskanie kick-boxerów i pięściarzy, którzy zmieniają formułę i próbują czegoś nowego. Tak było przecież w przypadku Arkadiusza Wrzoska, Artura Szpilki, Krzysztofa Glowackiego, Radosława Paczuskiego, a w ostatnim czasie Dawida Kasperskiego. 

Duczmal

Pojawia się kolejny utytułowany zawodnik sportów uderzanych, który niewątpliwie jest dobrym kandydatem, aby zostać nowym nabytkiem KSW. Mowa o Mateuszu Duczmalu, który w poprzedni weekend zaliczył następne efektowne zwycięstwo.

Polak to przede wszystkim doświadczony i utytułowany zawodnik boksu tajskiego. Duczmal w swoim dorobku posiada tytuł WBC Muay Thai. Miało to miejsce w 2021 roku, gdy pokonał jednego z najlepszych brytyjskich zawodników wagi ciężkiej w boksie tajskim. Tytuł jednak stracił w rewanżu z Lyndonem Knowlesem. Nasz reprezentant posiada także walki w boksie birmańskim.

Trafi do KSW?

Jest to niewątpliwe dobry kandydat! Nasz reprezentant Mateusz Duczmal ma za sobą już czwarte zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. Utytułowany zawodnik boksu tajskiego wszystkie swoje walki kończy efektownie przed czasem.

Tak też było w poprzednią sobotę na gali PML 9 w Słowacji. Duczmal znokautował bardziej doświadczonego w MMA reprezentanta Czech – Michala Kotalika.

Sami zobaczcie:

Another big win 🏆 ➡️ another stoppage ➡️ another step to the TOP 🔝 4 – 1 ( 4 KO /TKO)What’s next ? Who’s…

Posted by Mateusz Duczmal on Monday, April 15, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis