MMA PLUFCTOP 4 porażki Polaków w UFC, które mocno bolały kibiców MMA [WIDEO]

TOP 4 porażki Polaków w UFC, które mocno bolały kibiców MMA [WIDEO]

Na naszym kanale YouTube opublikowaliśmy film, w którym na tapet wzięliśmy TOP 4 porażki Polaków w UFC, które mocno bolały kibiców MMA. O kogo może chodzić?

TOP 4 porażki Polaków w UFC, które mocno bolały kibiców MMA [WIDEO]
Foto: TOP 4 porażki Polaków w UFC, które mocno bolały kibiców MMA [WIDEO]

Mocno przeżywaliśmy pierwszą porażkę Joanny Jędrzejczyk z Rose Namajunas. Niestety Polce nie udało się zrewanżować ani odzyskać pasa UFC. Niedawno po ostatniej porażce “JJ” ogłosiła koniec kariery. Nie mogło zabraknąć wspomnianej walki w naszym zestawieniu.

Jan Błachowicz dwukrotnie zagościł w filmiku. Pierwsza bolesna przegrana to bój na własnej ziemi z Jimim Manuwą. Zgromadzeni na Kraków Arenie kibice niestety nie opuścili hali w najlepszych nastrojach.

Następnie przypomnieliśmy, jak został poddany przez Glovera Teixeire w – jak zapowiadano – najłatwiejszej obronie pasa UFC. Polak pierwszy raz od kilku walk startował z pozycji faworyta. Jednak zdecydowanie mu to zaszkodziło.

Musieliśmy wspomnieć także o Marcinie Tyburze, który taktycznie wygrywał walkę z Derrickiem Lewisem, ale zagapił się w trzeciej rundzie i został potężnie trafiony. Zawodnik z Uniejowa został dobity przez Brytyjczyka, a sędzia przerwał pojedynek.

Zapraszamy do oglądania!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis