MMA PLNajnowszeFAME MMATomasz Oświeciński zdradził ile zarobił od 2016 roku! Zapłacił aż… milion złotych podatku!

Tomasz Oświeciński zdradził ile zarobił od 2016 roku! Zapłacił aż… milion złotych podatku!

Tomasz Oświeciński, czyli popularny “Strachu” zdradził swoje zarobki! A konkretnie, podał ile zarobił pieniędzy od 2016 roku. Jest to ogromna kasa zwłaszcza, że zapłacił łącznie aż… milion złotych podatku.

Tomasz Oświeciński zdradził ile zarobił

“Strachu” brał udział we wczorajszym programie Face2Face promującym galę FAME MMA 21, która 18 maja odbędzie się w Gliwicach.

To na tej gali Oświeciński skrzyżuje rękawice z pogromcą podstarzałych – jeśli chodzi o prime sportowy – zawodników Adrianem Ciosem.

Cios w niedalekiej przeszłości pokonywał bowiem i Marcina Najmana i Pawła Jóźwiaka, czyli zawodników robiących ostatnio więcej fajerwerków w mediach niż w klatce.

Tomasz Oświeciński zdradził ile zarobił od 2016 roku! Zapłacił aż… milion złotych podatku!

We wspomnianym programie, Tomasz Oświeciński zdradził publicznie swoje zarobki! “Strachu” przyznał, że od 2016 roku zarobił… pięć milionów złotych! Mowa oczywiście o legalnym zarobku.

Poniżej shot z wypowiedzią Oświecińskiego w tej sprawie:

Przypominamy, że walką wieczoru gali FAME MMA 21 w Gliwicach będzie bokserskie starcie między uznawanym za najlepszego pięściarza w historii naszego kraju Tomasza Adamka z youtuberem Patrykiem “Bandurą” Bandurskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis