MMA PLBoksTomasz Karolak na tarczach. Aktor przygotowuje się do nowej roli! [WIDEO]

Tomasz Karolak na tarczach. Aktor przygotowuje się do nowej roli! [WIDEO]

Tomasz Karolak – aktor znanych z takich filmów i seriali jak „Rodzinka.pl”, „39 i pół”, „Wyjazd integracyjny” czy „Ciacho” – przygotowuje się do nowej roli, w której boks ma odgrywać ważną rolę.

Karolak na tarczach
Foto: Maciej Miszkin – YouTube

W internecie pojawiło się krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć tarcze Tomasza Karolaka pod czujnym okiem Macieja Miszkina. Aktor zdradził, że szlifuje swoje pięściarskie umiejętności, ponieważ szykuje się do nowej filmowej roli.

Przygotowujemy się do pewnej tajemniczej roli filmowej. Nie będę grał zawodnika, jestem za stary, ale będzie dużo boksu. A to mój korepetytor (Maciej Miszkin).

Szału nie ma, jednak takie przygotowania potrafią trwać kilka miesięcy i jeszcze dużo może zmienić się na plus. Jako przykład przywołam ostatni film z serii „Creed”, który prezentował bardzo wysoki poziom, jeżeli mówimy o czystych umiejętnościach bokserskich, z fabułą było nieco gorzej.

ZOBACZ TAKŻE: ZDJĘCIE DNIA: Roberto Soldić na treningu z legendarnym „Cro Copem”!

Miejmy nadzieję, że w aspekcie odwzorowania walki nasza kinematografiia nie będzie odstawać od wielkiego Hollywood. Lubicie grę aktorską Tomasza Karolaka? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis