MMA PLNajnowszeClout MMATomasz Hajto rozbił bank. Ogromne pieniądze dla byłego reprezentanta Polski za walkę w CLOUT!

Tomasz Hajto rozbił bank. Ogromne pieniądze dla byłego reprezentanta Polski za walkę w CLOUT!

Tomasz Hajto, który już 5 sierpnia stoczy pojedynek ze Zbigniewem Bartmanem na gali CLOUT MMA 1 – ma zarobić ogromną sumę pieniędzy za swój występ w klatce

Tomasz Hajto rozbije bank
Foto: Źródło: PAP, fot: Grzegorz Michałowski

Sławomir Peszko, czyli twarz federacji CLOUT MMA, w programie Foot Truck, zdradził, ile Hajto zgarnie za swój występ we freak-fightach. W mediach mówi się o kwocie około 400 tysięcy złotych. Peszko potwierdził te plotki.

– Blisko – stwierdził Peszko.

Ponadto były reprezentant Polski zdradził, że Tomasz Hajto podpisał kontrakt na kilka walk, choć nie jest on do końca wiążący. 50-latek może zrezygnować z kontynuowania swojej freakowej kariery, jeżeli nie będzie czuł się w tym dobrze. Następnym przeciwnikiem Hajto miałby być inny sportowiec. Może Pedro Pauleta, o którym wspomniał Tomasz podczas programu ROAST?

Skosić Zbigniewa Bartmana…

Najpierw jednak Tomasz Hajto musi rozprawić się ze Zbigniewem Bartmanem, co łatwe nie będzie. Panów dzieli 14 lat różnicy, a dodatkowo Bartman ma dużo lepszy zasięg i wzrost. Nic więc dziwnego, że to były siatkarz jest faworytem w tym starciu. Choć, wydaje się, że Hajto nie powinien mieć większych szans na zwycięstwo z dużo młodszym rywalem, to sport potrafi być nieprzewidywalny. Jak mówi przysłowie – “nie mów hop, póki nie przeskoczysz”.

Gala CLOUT MMA 1 już 5 sierpnia!

To już ostatni gwizdek przed galą CLOUT MMA 1. Za niespełna tydzień w warszawskim COS TORWAR odbędzie się debiutancka gala Sławomira Peszko oraz Lexy Chaplin. W walce wieczoru Marcin Najman skrzyżuje rękawice z Andrzejem Fonfarą. Oczywiście to nie wszystko. Na gali zobaczymy jeszcze m.in. Tomasza Sarare, Jaya Silvę, Dominika Pudzianowskiego, Monikę Laskowską czy Dawida Załęckiego. Emocji na pewno nie zabraknie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis