MMA PLNajnowszePrime MMATomasz Chic zadomowił się w PRIME Show MMA! Wystąpi na gali PRIME 8! Znamy rywala

Tomasz Chic zadomowił się w PRIME Show MMA! Wystąpi na gali PRIME 8! Znamy rywala

No to już oficjalna wiadomość! Wygląda na to, że Tomasz Chic zadomowił się w organizacji Prime Show MMA. Kontrowersyjny influenser wystąpi na najbliższej gali PRIME 8: Zadyma 2.0. My poznaliśmy właśnie jego rywala.

Tomasz Chic zadomowił się w PRIME

Gala PRIME 8 odbędzie się już 13 kwietnia w Arenie Gorzów w Gorzowie Wielkopolskim. Dzisiaj, tj. w poniedziałek 18 marca odbędzie się natomiast Konferencja Prasowa promująca to wydarzenie, na której to zapewne poznamy większość uczestników kwietniowej imprezy.

Tomasz Chic zadomowił się w PRIME Show MMA! Wystąpi na gali PRIME 8! Znamy rywala

Teraz natomiast poznaliśmy bohaterów jednej z walk szykowanej na tę imprezę. Tomasz Chic ponownie wejdzie do klatki PRIME Show MMA, ale tym razem nie zmierzy się z Żuromem, z którym przegrał przez kontuzję w swojej ostatniej walce, ale jego rywalem będzie Damian “Dzik” Graf.

Poniżej zapowiedź tego starcia przygotowana przez PRIME Show MMA:

“Już 13 kwietnia w Arenie Gorzów, Tomasz Chic wejdzie do oktagonu, aby udowodnić, że po ostatnim pojedynku ma dużo więcej do pokazania i nie warto było go skreślać. Tym razem w pełni zdrowy wraca, żeby pokazać, że jest głodny ZWYCIĘSTWA!

Chic nie będzie miał łatwo, bo naprzeciw niego stanie DZIK, który stoczył dwa pojedynki – jeden wygrał, a drugi przegrał. Warto podkreślić, że minął rok czasu od ostatniego pojedynku z Ratajem z którym wygrał w pierwszej rundzie

Nie mrugajcie podczas tego pojedynku, bo obaj panowie uwielbiają agresywny styl walki i któryś z nich może nie wytrzymać tempa

Co sądzicie, czy Damian po tak długiej przerwie zaskoczy swojego przeciwnika, a może to będzie pojedynek do jednej bramki? Formuła walki – BOKS, MAŁE RĘKAWICE”

Któremu zawodnikowi będziecie kibicować w tej walce?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis