MMA PLNajnowszeBez kategoriiTomasz Bronder sędzią na 10-tej gali „KSW”!

Tomasz Bronder sędzią na 10-tej gali „KSW”!

Właściciele federacji KSW ogłosili nazwisko nowego sędziego bocznego, który już od najbliższej, dziesiątej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” zasiądzie przy stoliku. Nowym arbitrem punktującym został trener „Silesian Cage Club Katowice”, Tomasz Bronder.

Gamrot - Dos Anjos

Rozmowy w sprawie objęcia funkcji sędziego Maciej Kawulski i Martin Lewandowski rozpoczęli we wrześniu tego roku przy okazji „KSW Extra” w Dąbrowie Górniczej.

– Zgadza się. Podczas „KSW Extra” rozmawiałem już z organizatorami na temat punktowania podczas zawodów. Byłem ciekaw jak sędziowie punktują. W związku z moim dużym doświadczeniem w ju jitsu byłem zainteresowany szczegółami, tym bardziej, że podczas imprezy walczyli zawodnicy z mojego klubu. I tak właśnie, po gali Martin i Maciek zaproponowali mi rolę sędziego podczas dziesiątej edycji KSW. Takiej propozycji się nie odrzuca! Jest to dla mnie wielkie wyzwanie i zaszczyt móc oceniać walki najlepszych fighterów w Europie. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką niesie ta funkcja. Jednak wierzę, że moje doświadczenie, jakie wyniosłem ze sportowego ju jitsu zaprocentuje i pozwoli mi spokojnie i sprawiedliwie oceniać – wyznał Bronder.

Źródło: www.konfrontacja.com

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis