MMA PLNajnowszeKSWTomasz Adamek rozpoczyna mocne treningi w Świeradowie-Zdrój! Prezentuje formę na tarczach!

Tomasz Adamek rozpoczyna mocne treningi w Świeradowie-Zdrój! Prezentuje formę na tarczach!

Tomasz Adamek rozpoczął mocne przygotowania do zbliżającej się hitowej walki z Mamedem Khalidovem. Do walki dojdzie 24 lutego na gali KSW Epic w Gliwicach. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej w dużych rękawicach. Tym razem w mediach społecznościowych ukazało się nagranie z ”Góralem”, który zaprezentował formę na tarczach.

Adamek

Ostatni pojedynek Khalidov odnotował na PGE Narodowym, gdzie doszło do trzeciej walki ze Scottem Askhamem. Były zawodnik UFC nie zamierzał ryzykować i wchodzić w mocne wymiany w stójce. Scott szukał obalenia, ale sam lądował na plecach. Scott próbował zaskoczyć i chociażby atakował skrętówką, ale podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza wyszedł z opresji. Ostatecznie w trzeciej odsłonie Khalidov znalazł sposób na znokautowanie przeciwnika.

Adamek prezentuje formę na tarczach!

Tomasz Adamek jest już w Świeradowie-Zdrój, gdzie przygotowuje się do nadchodzącego pojedynku z Mamedem Khalidovem.

W mediach społecznościowych ukazało się nagranie z treningu ”Górala”.

Polak w przeszłości dzierżył pasy takich organizacji jak IBF, IBO czy WBC. Do 2014 roku kariera 46-latka była niemal nieskazitelna. Dwie porażki – z Chadem Dawsonem oraz Witalijem Kliczką, których nabawił się w starciach o pasy mistrzowskie organizacji WBC – nie mogły przysłonić jego 44 zwycięstw. Adamek bezwątpienia jest legendą boksu w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis