MMA PLNajnowszeFAME MMATomasz Adamek po wygranej z Mamedem ogłasza: Teraz wjeżdżamy na FAME!

Tomasz Adamek po wygranej z Mamedem ogłasza: Teraz wjeżdżamy na FAME!

Tomasz Adamek wrócił! “Góral” w walce wieczoru sobotniej gali KSW Epic pokonał przez TKO Mameda Khallidova i powrócił udanie do startów w boksie po ponad pięcioletniej przerwie. Teraz w wywiadzie z Maciejem Turskim z Kanału Sportowego, Adamek ogłosił gdzie stoczy swoją kolejną walkę!

Tomasz Adamek

“Góral” co prawda wygrał z Mamedem Khalidovem przez TKO, ale faktycznie zwycięstwo polegało na kontuzji Khalidova, który doznał uszkodzenia ręki po trzeciej rundzie. Uszkodzenie to było na tyle poważne, że Mamed nie był w stanie kontynuować rywalizacji z Adamkiem.

Tym samym to legendarny 47-letni pięściarz został okrzyknięty głośnym zwycięzcą tego pojedynku.

Tomasz Adamek po wygranej z Mamedem ogłasza: Teraz wjeżdżamy na FAME!

Tomasz Adamek po zwycięstwie w sobotni wieczór na gali KSW Epic udzielił wywiadu Maciejowi Turskiemu z Kanału Sportowego, w którym ogłosił, iż następną walkę stoczy dla organizacji FAME MMA:

“Jeżeli jest okej, znaczy wiem, że było, to teraz wjeżdżamy na FAME! I to już niebawem będzie ogłoszone! Ale to już Mateusz niech ogłosi. Mają tam z Rafałem jakiś plan. Moja Dorotka pewnie będzie niezadowolona, bo znowu będę musiał do Polski jechać na osiem tygodni, czy przypuszczalnie na jakiś taki okres. Także musimy poczekać i musimy zrobić show, nie?”

W sieci pojawiają się informacje sugerujące, iż rywalem Adamka na gali FAME będzie youtuber Patryk “Bandura” Bandurski, ale Tomasz Adamek nie potwierdził tego nazwiska, kwitując jedynie:

“Każdy chce ze mną walczyć. Wiadomo, że ze mną jest jakaś tam wypłata.”

A Wy jak myślicie – z kim Tomasz Adamek zmierzy się w swojej walce dla organizacji FAME MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis