MMA PLNajnowszeUFCTom Aspinall ogłosił, że zawalczy na UFC 304 w Manchesterze!

Tom Aspinall ogłosił, że zawalczy na UFC 304 w Manchesterze!

Tom Aspinall, tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej UFC, wraca na stare śmieci. Brytyjczyk zawalczy na UFC 304 w Manchesterze!

Tom Aspinall ogłosił walkę na UFC 304
Foto: Getty Images

Dana White i spółka kontynuują ekspansję na rynku brytyjskim, czego owocem ma być kolejna numerowana gala UFC, tym razem w Manchesterze.

UFC 304, bo o to wydarzenie najprawdopodobniej chodzi, ma odbyć się w okresie wakacyjnym, dokładnie w drugiej połowie lipca.

Finalna data nie jest jeszcze znana, ale lipcowy termin jest praktycznie pewny. Co zaś nie jest pewne, to rozpiska całego wydarzenia.

W tej kwestii jest jeszcze sporo niewiadomych, natomiast wygląda na to, że Tom Aspinall rozwiał jedną z nich – przynajmniej jeśli chodzi o walkę wieczoru.

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot chwali Tsarukyana: To jest charakter! 3/4 innych zawodników by klepała!

Brytyjczyk na swoich mediach społecznościowych zdradził, że jest już po wstępnej rozmowie z UFC, która dotyczyć miała jego walki w Manchesterze.

Jak mówi Aspinall, czeka tylko, aż jego przeciwnik zaakceptuje ofertę pojedynku. O kogo może chodzić?

Ostatnimi czasy dużo mówiło się o potencjalnym starciu Toma Aspinalla z Alexem Pereirą. Problem w tym, iż Brazylijczyk jest kontuzjowany i nie wiadomo, kiedy będzie mógł powrócić do startów. Jeżeli „Poatan” zdoła wykurować się na UFC w Manchesterze, to z pewnością matchmakerzy zrobią wszystko, aby doprowadzić do tego zestawienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis