MMA PLUFCTo się dzieje! Robert Bryczek podpisał kontrakt z UFC?!

To się dzieje! Robert Bryczek podpisał kontrakt z UFC?!

To jest informacja dnia! Pojawiają się doniesienia, że Robert Bryczek (17-5) podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie. Zapewne na dniach poznamy szczegóły debiutu Roberta w amerykańskim gigancie.

Bryczek

Przypomnijmy, że 33-latek w swojej następnej walce miał zawalczyć o tytuł organizacji Oktagon MMA. Rywalem byłby Patrick Kincl (27-10), który w naszym kraju znany jest z walki w KSW choćby z Tomaszem Romanowskim, Tomaszem Drwalem czy Roberto Soldiciem o pas.

33-latek w ostatnim starciu już po 56-sekundach zastopował doświadczonego Samuela Kristoficia (16-6), do którego doszło na gali Oktagon 45.

Bryczek podpisał kontrakt z UFC?!

Wszystko na to wskazuje, że Robert Bryczek (17-5) jest kolejnym naszym reprezentantem, który podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie.

Robert aktualnie może pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. 33-latek w tym roku stoczył dwie walki u naszych sąsiadów, gdy odprawił z kwitkiem Lee Chadwicka oraz wspomnianego już Samuela Kristoficia.

Bryczek w październiku 2020 roku zdobył tytuł Fight Exclusive Night. Polak w piątej odsłonie zastopował Virgiliu Frasineaca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis