MMA PLNajnowszeKSWTo jest przykład do naśladowania! Kuberski: Kosztowało mnie to 10 sekund! Wybieram tę drogę!

To jest przykład do naśladowania! Kuberski: Kosztowało mnie to 10 sekund! Wybieram tę drogę!

Piotr Kuberski (13-1) w jakże efektownym stylu zadebiutował w największej organizacji w naszym kraju. “Qbear” w swoim drugim pojedynku w KSW zmierzy się z byłym mistrzem kategorii średniej. Kuberski w programie ”Klatka po klatce” zapewnił jaką drogę wybiera!

Kuberski

35-latek po pierwszej zawodowej przegranej odnotował dziesięć zwycięstw z rzędu. Kuberski zdobył pas organizacji Fight Exclusive Night, gdzie pokazywał się z efektownej strony i udowodnił swój duży potencjał. Kuberski znokautował chociażby Marcina Naruszczkę czy Kamila Wojciechowskiego. Co ciekawe w międzyczasie pojawiła się propozycja z Contender Series, lecz Polak wypadł z powodu kontuzji. Piotr w listopadzie poprzedniego roku udanie zadebiutował w KSW. ”Qbear” pokazał się z świetnej strony i w drugiej odsłonie znokautował Bartosza Leśko.

Podopieczny Andrzeja Kościelskiego najbliższą walkę stoczy szesnastego marca na gali KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim. Kuberski w tak zwanym co-main evencie zmierzy się z weteranem i legendą polskiej organizacji – Michałem Materlą. Kolejne potencjalne efektowne zwycięstwo może zapewnić Piotrowi walkę o pas mistrzowski w KSW.

Kuberski: I ja wybieram tą drogę!

Piotr Kuberski to wojownik z krwi i kości. Jest to dobry przykład dla młodzieży i nie tylko.

Ale w tym momencie, kiedy patrzy na mnie kilkaset – tak mi się wydaje kilka dziesiąt, set tysięcy osób to jest chwila, kiedy mogę komuś pomóc. Była kiedyś taka sytuacja z tą chociażby karteczką, kiedy to dziecko potrzebowało na operację serduszka. Teraz już nie pamiętam, chyba tak było. I pewna Pani… zawsze staram się to robić tak, że kto do mnie napisze pierwszy to resztę odcinam i staram się że tak powiem coś na forum. I ta Pani napisała do mnie kolejnego dnia po tym jak wspomniałem o tej zbiórce i tak dalej – ”bardzo dziękuję, dzięki Panu uzbieraliśmy 40 czy 50 tysięcy złotych”. Mnie to kosztowało 10 sekund, a prawdopodobnie kamień z serca dla tej kobiety i dla całej rodziny, że mogłem pomóc. To jest dla mnie 10-15 sekund, a dla niektórych może to być życie. I ja wybieram tę drogę – powiedział Kuberski w rozmowie z Arturem Mazurem. 

Wspomniana wypowiedź: 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis