MMA PLInneTo było jak legendarne starcie w Pride! Szalone wymiany ciosów! [WIDEO]

To było jak legendarne starcie w Pride! Szalone wymiany ciosów! [WIDEO]

Fanom sportów walki w starym stylu może zakręcić się łezka w oku. Podczas gali Samourai MMA 1 walka zakończyła się w sposób jaki możemy kojarzyć z legendarnego Pride.

Wydarzenie miało miejsce 19.11 w Kanadyjskim Quebecu. W walce wieczoru Kyle Prepolec, którego można kojarzyć z walk dla UFC skrzyżował rękawice z Michaelem Dulfortem, jednak to nie to starcie wzbudziło najwięcej emocji. Tym była bez wątpienia walka Strahinji Gavrilovica z Jonathanem Bosuku. Dlaczego? Wszystko przez niesamowite skończenie Kanadyjczyka.

Po 30 sekundach walki, “Werewolf” poczuł krew i wciągnął Francuza z morderczą wymianę. Bosuku nie był w stanie skutecznie odpowiadać na ciosy przeciwnika, który trafiał wieloma uderzeniami. Ostatecznie Francuz przewrócił się, a Kanadyjczyk dokończył dzieła zniszczenia “podwójnym ciosem” w parterze. Fani wymian, dla których taktyka w walce jest sprawą drugorzędną z pewnością mogą być zachwyceni.

Zobacz także:

Nabuzowany Jacek Murański na media treningu przed FAME 12. Prawie zaatakował Michała Rogozińskiego [WIDEO] Widzieliście?

Za nami otwarty trening i ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME 12. Jednym z bohaterów wydarzenia był Jacek Murański, który w super fight’ie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

FAME MMA 12: Don Kasjo dużo cięższy od Marcina Wrzoska! ”Król” sprawi niespodziankę?

Jest naprawdę duża różnica kilogramów. Mowa o walce wieczoru jutrzejszej gali FAME MMA 12, która odbędzie się w Ergo Arenie. Kasjusz Życiński na zasadach boksu zmierzy się z kolejnym byłym mistrzem KSW. Tym razem będzie to Marcin Wrzosek.