MMA PLNajnowszeUFCTo będzie kolejny rywal Conora McGregora? Dana White: Może sobie usiąść i poczekać na niego!

To będzie kolejny rywal Conora McGregora? Dana White: Może sobie usiąść i poczekać na niego!

Czy to będzie kolejny rywal Conora McGregora w walce w oktagonie UFC? Irlandczyk przygotowuje się aktualnie do swojego kolejnego występu, na który czeka ogromna rzesza fanów mieszanych sztuk walki na całym świecie.

To będzie kolejny rywal Conora McGregora

Conor McGregor swoją ostatnią walkę stoczył w lipcu 2021 roku. Wówczas przegrał przez kontuzję nogi z Dustinem Poirierem, przegrywając walkę będącą zamknięciem trylogii z “Diamentem”.

Po drodze Conor McGregor był trenerem w The Ultimate Fighter 31, gdzie jako trener rywalizował z byłym mistrzem Bellatora – Michaelem Chandlerem.

To będzie kolejny rywal Conora McGregora?

I to właśnie Michael Chandler może być kolejnym przeciwnikiem “Notoriousa”. Szef organizacji UFC, Dana White w podcaście “Full Send Podcast” przyznał, że Chandler może teraz spokojnie sobie czekać na dostępność i ogłoszenie walki z McGregorem, o ile będzie miał ochotę dalej wyczekiwać Irlandczyka:

“Jon Jones też zniknął na lata. Chandler może teraz sobie sędzać wolny czas i czekać na McGregora. Co myślę o Chandlerze? On walczył dla Bellatora, prawda? Teraz może sobie spokojnie usiąść i poczekać na Conora McGregora. Może sobie czekać na właściwy moment i tą właściwą dla niego walkę. Poza tym, kiedy pomyślisz o walce Chandler vs Conor, to jest to dobra walka. Dobre zestawienie.”

Szef UFC odpowiedział też na pytanie o konkretną datę powrotu do oktagonu Conora McGregora. W sieci pojawiły się plotki, że będzie to dopiero lato 2024 roku. Dana White nie pomógł kibicom rozwikłać zagadki daty powrotu McGregora, deklarując:

“Conor zawalczy w 2024 roku. Na sto procent.”

A Wam podoba się planowane starcie Conor McGregor vs Michael Chandler?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis