Tim Kennedy gotów był zastąpić Lyoto Machidę na gali UFC on FOX 19
Dwie bardzo ważne walki gali w Tampie zostały niestety anulowane, i o ile Tony’ego Fergusona udało się zastąpić, to w przypadku Lyoto Machidy było by to dużo cięższe. Jest to oczywiście spowodowane tym, że do gali UFC on FOX 19 pozostały 2 dni.

O dziwo znalazł się jednak chętny, który gotów był uratować walkę pomimo tzw. short notice.
I will fly and fight @danhendo right now. My mouth piece is in my pocket. I don't need anything else.
— Tim Kennedy (@TimKennedyMMA) April 14, 2016
Tim Kennedy (18-5), bo o nim mowa, to weteran Strikeforce i 9-ty zawodnik TOP 15 w kategorii średniej UFC. Ostatni pojedynek stoczył na UFC 178 z Yoelem Romero i od tego czasu niecierpliwie czeka na kolejną walkę w oktagonie.
Niestety organizacja nie skorzystała z jego usług i zdecydowała się zestawić Dana Hendersona z innym rywalem na UFC 199, o czym przeczytacie TUTAJ.