MMA.PL Forum Newsy ze strony Mamed Khalidov zażądał siedmiocyfrowej wypłaty od UFC! I to w EURO!

Mamed Khalidov zażądał siedmiocyfrowej wypłaty od UFC! I to w EURO!

This topic contains 2 odpowiedzi, has 3 voices, and was last updated by  r10marcin 4 miesiące temu.

 • #124251

  Najprawdopodobniej poznaliśmy powód, przez który Mamed Khalidov (34-4-2) nie wystąpi na gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku w pojedynku z Lyoto Machidą. 

  Najpopularniejszy zawodnik mieszanych sztuk walki w Polsce wg nieoficjalnych informacji zażądał od UFC wypłaty w kwocie siedmiocyfrowej oraz w walucie EURO za swój występ w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Przez warunki finansowe Khalidova zatem pomysł jego występu na UFC w Gdańsku upadł.

  Przypominamy, że Mamed Khalidov od czasu gali KSW 39: Colosseum, na której wypełnił kontrakt z federacją KSW, pozostaje wolnym agentem i szuka aktualnie najlepszej dla niego propozycji kontraktowej.

 • #124291

  hahahah chyba go muslimska dupa swedzi 😀 cormier co jest x znany dopiero ostatnio dostał 1mln za walke z jonsem a on chce za 1 walke dostac milion hahahahaha 😀 debil z mameda i tyle 🙂 kretyn by wygrywał w ufc to by zarabiał porzadne dolary . a on jeszcze w euro . za kogo on sie uwaza idiota ? 

 • #124308

  Przeczytaj swoje wszystkie komentarze jakie napisałeś na mma.pl. Usiądź sobie wieczorem i zastanów się kto tak naprawdę jest debilem, kretynem i idiotą.

The topic ‘Mamed Khalidov zażądał siedmiocyfrowej wypłaty od UFC! I to w EURO!’ is closed to new replies.