MMA PLNajnowszePrime MMATego jeszcze nie było! Lasik przepraszał na kolanach Alanika na konferencji przed PRIME 8 [WIDEO]

Tego jeszcze nie było! Lasik przepraszał na kolanach Alanika na konferencji przed PRIME 8 [WIDEO]

Takiej sytuacji w polskich freakach jeszcze nie było! Jeden z uczestników nadchodzącej gali PRIME 8: Zadyma 2.0 Jakub Lasik przepraszał na kolanach Alana “Alanika” Kwiecińskiego! Shot z tej sytuacji właśnie obiega internet!

Lasik przepraszał na kolanach Alanika

Jakub Lasik wystąpi na nadchodzącej gali PRIME 8, która już 13 kwietnia odbędzie się w Arenie Gorzów w Gorzowie Wielkopolskim. Rywalem Lasika w walce na zasadach mieszanych sztuk walki będzie Przemysław “Kolar” Kolarczyk.

Lasik przepraszał na kolanach Alanika na konferencji przed PRIME 8

Wczoraj natomiast odbyła się Konferencja Prasowa promująca nadchodzącą galę PRIME 8. Podczas tego wydarzenia poznaliśmy całą kartę walk kwietniowej gali oraz dowiedzieliśmy się kto weźmie udział w Igrzyskach Gladiatorów, które umilą kibicom całą galę w Gorzowie Wielkopolskim.

Ale jeśli konferencja prasowa, to i niecodzienne sytuacje. Fani freaków wczoraj oglądali między innymi jak Jakub Lasik przepraszał na kolanach Alanika.

Skąd te przeprosiny? Ano Lasik niegdyś obrażał Kwiecińskiego i wszedł nawet na jego rodzinę, czego Alanik mu nie wybaczył.

Jak to się skończyło? Popatrzcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis