Tecia Torres: Joanna Jędrzejczyk w American Top Team trenowała z tymi słabszymi dziewczynami

Foto: MMAjunkie.com
Foto: MMAjunkie.com

Najbliższa rywalka byłej mistrzyni wagi słomkowej UFC, Joanny Jędrzejczyk (14-2) – Tecia Torres (10-2) w rozmowie z dziennikarzami po gali UFC 224 opowiedziała o wspólnych treningach z Polką podczas trenowania w jednym klubie.

Torres i Jędrzejczyk przez chwilę trenowały w American Top Team, ale wg Torres, Jędrzejczyk nigdy nie współpracowała z innymi zawodniczkami UFC szlifującymi formę w tym klubie:

„Joanna była tam przez chwilę jeszcze zanim opuściłam American Top Team, ale ona nie trenowała z zawodniczkami UFC. Nie wiem czy coś zmieniło się po moim odejściu z ATT, ale Joanna zawsze robiła trening po swojemu i wykorzystywała do treningów te, powiedzmy sobie, trochę słabsze dziewczyny, które nie walczyły w UFC.”

Amerykanka od pewnego czasu trenuje jednak w Colorado Springs wraz ze swoją narzeczoną, Raquel Pennington, gdzie ma do dyspozycji również inne czołowe zawodniczki MMA na świecie: Ninę Ansaroff, Jessicę Aguilar czy Valerie Letourneau. Zdaniem Torres to właśnie stanowi różnicę w jej przygotowaniach do walki z Jędrzejczyk:

„Czy możemy trenować z dziewczynami, które są najlepsze w mojej kategorii wagowej? Do cholery, tak, trenujmy razem! Ale Joanna nie miała takiego podejścia. Tak więc nigdy w ATT nie trenowałam z nią bezpośrednio, ale nie dbałam o to, bo wówczas korzystałam z pomocy kolegów z klubu.”

Do walki Jędrzejczyk vs. Torres dojdzie 28 lipca na gali UFC on FOX 30 w Calgary.