MMA PLClout MMATak wyglądało ostatnie zwycięstwo Boba Sappa! Poczuł smak wygranej w MMA po 8 latach! [WIDEO]

Tak wyglądało ostatnie zwycięstwo Boba Sappa! Poczuł smak wygranej w MMA po 8 latach! [WIDEO]

Bob Sapp wraca ze sportowej emerytury i będzie chciał jeszcze zaskoczyć. ”The Beast” zmażę choć trochę złe wrażenie z pierwszej walki w Polsce? Tego nie możemy wykluczyć. Amerykanin już dwudziestego ósmego października na gali Clout MMA 2 w Płocku zmierzy się z Piotrem Piechowiakiem. Teraz czas przypomnieć ostatnie zwycięstwo Boba, który w tym starciu poczuł smak wygranej w MMA po ośmiu latach.

Sapp

Na tej samej gali zobaczymy wyczekiwane starcie pomiędzy Denisem Załęckim, a Danielem Omielańczukiem. Starcie ”Bad Boya” został zakontraktowane w formule bokserskiej w małych rękawicach. Jeśli Denis dopuści się faulów to formuła walki automatycznie zmieni się na MMA.

Daniel Omielańczuk będzie chciał wrócić na odpowiednie tory w starciu z ”Bad Boyem”. Reprezentant WCA Fight Team po latach wrócić do organizacji KSW. Wielu kibiców miało nadzieje, że 40-latek wróci i będzie odpowiednim przeciwnikiem dla mistrza Phila De Friesa, który rządzi i dzieli w polskiej organizacji. Ostatecznie Omielańczuk przegrał dwie walki przed czasem i raz wygrał po mocno dyskusyjnej decyzji sędziów. Miało to miejsce na KSW 75 w Nowym Sączu, gdy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Martinka.

Tak wyglądało ostatnie zwycięstwo Boba Sappa!

Bob Sapp w tym starciu przerwał fatalną serię czternastu przegranych z rzędu. Przy tym była również przerwa.

Amerykanin ostatni pojedynek w MMA odnotował pod koniec września 2018 roku na gali Rizin FF 13 w Saitamie. Sapp zaskoczył swoją dyspozycją i po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał debiutującego sumitę – Kintaro Osunaarash. 

Jak widać postać Bob Sappa dalej na świecie generuje zainteresowanie. Ostatnia walka Amerykanina ma 32 miliony wyświetleń.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis