MMA PLNajnowszeGROMDATak walczy rywal Popka! Czy organizacja GROMDA nie przesadziła z doborem oponenta? [WIDEO]

Tak walczy rywal Popka! Czy organizacja GROMDA nie przesadziła z doborem oponenta? [WIDEO]

W piątek odbędzie się gala GROMDA 15, która zapowiada się naprawdę emocjonująco. Wczoraj organizacja walk na gołe pięści ogłosiła z kim popularny raper Popek zmierzy się w swoim debiucie. Będzie to Maxime “Orsu Corsu” Bellamy. Francuz jest oczywiście zdecydowanym faworytem i pojawia się pytanie czy organizacja nie przesadziła z doborem przeciwnika?

Popek

Pewne było jedno – nie będzie żadnych freak fightów, ale pro sportowy rywal. Patrząc jednak na ostatnie wyniki walk rapera, a na walki Francuza… to od razu człowiek zastanawia się czy dla rapera poprzeczka nie została uniesiona za wysoko.

W main evencie Mateusz Kubiszyn stanie do pierwszej obrony tytułu. Popularny ”Don Diego” będzie miał ciężkie wyzwanie, bowiem jego rywalem będzie Łukasz ”GOAT” Parobiec. Na gali zobaczymy także Bartłomieja ”Balboe” Domalika, który będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanej walce o pas.

Oto piątkowy rywal Popka!

Maxime “Orsu Corsu” Bellamy jest piątkowym przeciwnikiem Popka na gali GROMDA 15. Dla rapera będzie to pierwsza walka na gołe pięści.

Oto jak opisała postać ”Orsu Corsu” organizacja GROMDA.

Mierzący 190 cm “korsykański niedźwiedź” który brutalnie nokautował w KOTS. Sympatyk ulicznej awantury oraz grupy Stade Rennais. Żołnierz lotnictwa spadochronowego, którego nakręca krew i brutalne starcia na gołe pięści… stworzony do GROMDY.

Francuz posiada walki w King Of The Streets czyli organizacji walk na gołe pięści, gdzie ciężko o zasady walki. Są to brutalne pojedynki.

”Orsu Corsu” posiada także start na gali BKB 28 w Londynie, gdzie szybko w pierwszej odsłonie zastopował zawodnika publiczności Dana McGraffina. Francuz w maju tego roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Maxime wystąpił na Soko Fighting Championship 4, gdy przegrał z Kameruńczykiem – Kodjo Bowelem.

Oto materiał z ”Orsu Corosu” oraz materiały z jego pojedynków:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis