MMA PLNajnowszeBoksTak Mike Tyson zareagował na przegraną N’Gannou! Legenda nie miała wątpliwości!

Tak Mike Tyson zareagował na przegraną N’Gannou! Legenda nie miała wątpliwości!

Mike Tyson (50-6, 44 KO) był bardzo ważny przy pierwszej walce Francisa N’Gannou w boksie. Przypomnijmy, że legenda pomagała w przygotowaniach Kameruńczyka. Tyson nie ma wątpliwości kto powinien zostać zwycięzcą.

Tyson

Przypomnijmy jedną z wypowiedzi Tysona przed walką. Wypowiedzi Mike’a były wyśmiewane i mocno komentowane. Były mistrz świata w boksie zapewniał, że N’Gannou jest w stanie pokonać Fury’ego.

Postanowiłem pomóc Francisowi i sprawdzałem, na ile stać tego chłopaka. Muszę przyznać, że na znacznie więcej niż się spodziewałem. Ma wszystko co potrzeba, by znokautować każdego, kto stanie mu na drodze, z Furym włącznie. Jeśli trafi Fury’ego na szczękę, przewróci go i znokautuje. Moją filozofią był nieustanny pressing na rywalach, co sprawiało, że prędzej czy później zaczynali popełniać błędy, a ja mogłem ich nokautować. Teraz robimy to samo na treningach. Mówię wam, nikt nie ustoi czystego ciosu N’Gannou – mówił przed walką Mike Tyson.

Jest komentarz!

Mike Tyson tuż po walce Francisa N’Gannou z ”Królem Cyganów” skomentował werdykt. Legenda nie miała wątpliwości kto powinien zostać zwycięzcą.

Mike Tyson: Oczywiście, że to Francis wygrał

Dziennikarz: Myślisz, że został okradziony z wygranej?

Mike Tyson: Nie, to nie była kradzież, ale wszyscy wiedzą, jaki był wynik

Wspomniana wypowiedź:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis