MMA PLNajnowszeKSWSzyszka o walce Khalidov-Adamek: Duże rękawice zmieniają cały obraz walki! Ludzie oczekują bitki!

Szyszka o walce Khalidov-Adamek: Duże rękawice zmieniają cały obraz walki! Ludzie oczekują bitki!

Dużymi krokami zbliża się dodatkowa gala XTB KSW Epic, a tym razem w sprawie walki wieczoru wypowiedział się Przemysław Szyszka. Trener zapewnia, że duże rękawice dużo zmieniają jeśli chodzi o możliwość potencjału przy zestawieniu Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Do hitowej walki w boksie dojdzie dwudziestego czwartego lutego w Gliwicach.

Szyszka

Na tej samej gali mamy zobaczyć również starcia w innych formułach, bowiem jest to dodatkowa specjalna edycja. Na pierwszej gali Epic organizacja postanowiła także wrócić do turniejów, z których jest znana. Pod koniec lutego poznamy nowego mistrza wagi półciężkiej.

Polak w przeszłości dzierżył pasy takich organizacji jak IBF, IBO czy WBC. Do 2014 roku kariera 46-latka była niemal nieskazitelna. Dwie porażki – z Chadem Dawsonem oraz Witalijem Kliczką, których nabawił się w starciach o pasy mistrzowskie organizacji WBC – nie mogły przysłonić jego 44 zwycięstw. Adamek bezwątpienia jest legendą boksu w naszym kraju.

Szyszka komentuje!

Trener Przemysław Szyszka w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o nadchodzącej gali KSW Epic oraz o main evencie.

Ciężko stworzyć nowe postacie w KSW, które są tak charakterystyczne, jak Mamed, Materla, Pudzianowski. Zobacz, że są zawodnicy, którzy starają się istnieć w social mediach, ale jest dużo jest osób, które tego nie zrozumiało. Dużo osób mnie pyta o KSW Epic – fajny projekt, który mam nadzieję, że się uda, ale który zapowiadał się bardzo fajnie, ale na ten moment? Uważam, że nie jest to ciekawa karta walk pod kątem jakiegoś wydarzenia, które przyciągnie publiczność. Walka Mameda z Adamkiem.  Jak usłyszałem, powiedziałem ”kurde, fajnie!” Ale później dowiedziałem się, że duże rękawice… to zmienia obraz całej walki. Ludzie oczekują bitki, a nie punktowania. W dużych rękawicach nie będzie miało tego smaku, co w małych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis