MMA PLNajnowszeKSWSzymon Kołecki wznawia treningi! Były gwiazdor KSW na sali u znanego trenera!

Szymon Kołecki wznawia treningi! Były gwiazdor KSW na sali u znanego trenera!

Popularny w świecie sportów walki olimpijczyk – Szymon Kołecki wreszcie wznawia treningi w MMA! Były sztangista, który ma za sobą długą przerwę od występów wrócił na salę do znanego w świecie sportów walki trenera.

Szymon Kołecki wznawia treningi

Szymon Kołecki od dawna zmagał się z kontuzjami, które poważnie zahamowały jego karierę w sportach walki. A ta rozwijała się prężnie. Z czasem sztangista i złoty medalista olimpijski walczył nawet dla Federacji KSW.

Kto wie, może niedługo znowu zobaczymy go w klatce polskiego giganta?

Szymon Kołecki wznawia treningi! Były gwiazdor KSW na sali u znanego trenera!

Kołecki ostatnią walkę w karierze stoczył w lipcu 2021 roku, kiedy to rozniósł w pierwszej rundzie Akopa Szostaka. Olimpijczyk w swojej karierze w MMA notuje aktualnie rekord 10-1, a jedyną porażkę poniósł z rąk Michała Bobrowskiego, z którym zmierzył się na gali Babilon MMA 5 w 2018 roku.

Jeśli chodzi o zwycięstwa, to 42-latek wygrywał w swojej karierze już m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, Martinem Zawadą czy Damianem Janikowskim. Swoje ostatnie cztery walki stoczył w klatce Federacji KSW.

Teraz Kołecki robi kolejny krok ku powrotowi.

Jak na portalu X doniósł dziennikarz portalu MMA Bądź Na Bieżąco Hubert Mściwujewski. Szumon Kołecki wznowił dzisiaj treningi MMA u trenera Mirosława Oknińskiego, z którym współpracuje od lat:

A Wy jak myślicie – czy doczekamy się powrotu Szymona Kołeckiego do klatki w walce MMA? Czy Waszym zdaniem zawalczy on jeszcze kiedykolwiek dla Federacji KSW?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis