MMA PLNajnowszeBoksSzok! Władimir Kliczko może wrócić na ring, ale stawia jeden ważny warunek!

Szok! Władimir Kliczko może wrócić na ring, ale stawia jeden ważny warunek!

O potencjalnym powrocie na ring Władimira Kliczko (64-5, 53 KO) mówi się już dobre parę lat, ale wydaje się to naprawdę realne. Reprezentant Ukrainy chciałby wrócić i stoczyć od razu walkę o najwyższą stawkę. Kliczko może wrócić, ale ma jeden bardzo ważny warunek o czym poinformował Oleksandr Krasiuk.

Kliczko

47-latek to były mistrz świata organizacji IBF, WBO, IBO oraz superczempion WBA. W swojej długiej karierze pokonał aż 23 zawodników o tytuł mistrzów świata wagi ciężkiej – posiada najwięcej w historii boksu.

Kliczko na swoim koncie posiada jedną walkę z naszym reprezentantem. Miało to miejsce w 2021 roku, gdy po 12 rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Mariusza ”Wikinga” Wacha.

Ukrainiec tytuły stracił w 2015 roku, gdy przegrał pewnie na punkty z Tysonem Furym. Brytyjczyk przerwał serię Władimira 22 zwycięstw z rzędu. Władimir próbował jeszcze wrócić w 2017 roku, lecz po kapitalnej wojnie przegrał przed czasem z Anthonym Joshuą.

Będzie powrót?

Tego nie możemy wykluczyć! Oleksandr Krasiuk poinformował, że Władimir Kliczko (64-5, 53 KO) jest w stanie wrócić na ring, lecz jest jeden ważny warunek! Musi to być duża walka, a dokładnie rewanżowy pojedynek z… Tysonem Furym!

Władimir Kliczko nie jest już młodym facetem, ale wciąż jest w doskonałej formie. A w jego sercu jest dość ognia, żeby walczyć. Motywuje go jedno. Chodzi o starcie z pięściarzem, po którym nadal boli go serce. Jest związana z nim sprawa, której nie dokończyliśmy, gdy wycofał się z przewidzianego w umowie rewanżu z Władimirem

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis