MMA PLBoksSzok! Śmierć 21-letniego boksera. Przegrał walkę z chorobą

Szok! Śmierć 21-letniego boksera. Przegrał walkę z chorobą

Nie pierwszy raz okazuje się, że życie jest po prostu kruche.. Niestety w poniedziałek z Meksyku przyszły bardzo złe wieści. Zaledwie 21-letni Javier Alejandro Gonzalez Barrientos przegrał walkę z rakiem!

Javier usłyszał najgorszą diagnozę – rak w węzłach chłonnych szyi i pachwiny. Bokser pochodzący z Torreon niczym wojownik walczył do ostatniego tchu. Następne przerzuty okazały się gwoździem do trumny mimo młodego wieku i silnego organizmu. 

Szok! Śmierć 21-letniego boksera

 Javier zyskiwał sukcesy już na płaszczyźnie amatorskiej. Zdobywał trzy złote medale Mistrzostw Krajowych, ale też mógł pochwalić się dużym bilansem jeśli chodzi o walki amatorskie. Zdobyte doświadczenie pozwoliły mu wcześnie zacząć z zawodowymi startami.

W wieku 16 lat stoczył pierwszy pojedynek i szybko zwrócił na siebie uwagę widzów. Wielu wskazywało, że jest w nim naprawdę duży potencjał i na własnych oczach widzą przyszłego wielkiego boksera. Nieskazitelny rekord piętnastu zwycięstw, w tym jedenastu przed czasem – tak właśnie kończy się jego historia.

Gonzalez w ostatnim czasie przybrał na masie, bo widzieliśmy go już w kategorii lekkiej. Wszystkie swoje pojedynki Barrientos odnotował w ojczyźnie. 

Zobacz także:

Mirosław Okniński komplementuje Tomasza Sarare! A jaki wy widzicie potencjał w wojowniku z Krakowa?

Trener zapowiada, że wie jak zbudować karierę Tomka i nie będzie tego robił w szybki i głupi sposób

Już w tym miesiącu walka Marcina Tybury. Jak typujecie?

Poznajcie bliżej jego najbliższego przeciwnika, dla którego będzie to debiut w UFC