MMA PLNajnowszeBez kategoriiSzok: Ryan Gracie nie żyje!

Szok: Ryan Gracie nie żyje!

ryan-gracie.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Kolejna w ostatnich dniach po śmierci Sammy’ego Vasqueza tragedia dotknęła świat MMA: Ryan Gracie został znaleziony martwy w swojej celi. Ryan znalazł się tam po tym, jak zatrzymano go za kradzież samochodu lub motocykla (różne źródła różnie podają – przyp. rshmn). To również kolejny konflikt z prawem zawodnika MMA w ostatnich dniach.

Ryan został zatrzymany na posterunku policji nr 15. Po testach toksykologicznych około 2:30 nad ranem został skierowany do posterunku nr 91. Około 7 rano policjant sprawdzał cele więzienne znalazł leżącego na ziemi Ryana Gracie w jednej z cel. Policja weszła do celi i sprawdziła czy wszystko w porządku z Ryanem. Okazało się, że Ryan był martwy.

O 10 rano ciało zostało poddane sekcji zwłok celem ustalenia przyczyny zgonu.

Ryan Gracie stoczył w formule MMA 7 walk. Wszystkie w Pride, które nomen-omen umarło w tym roku. Jego rekord to 5-2. Ostatnią walkę wygrał w 2004 r. z Yoji Anjo (armbar). Ryan był wnukiem Carlosa Gracie, ojca BJJ, był synem Robsona Gracie i bratem Ralpha i Renzo Gracie. Miał reputację “niegrzecznego chłopca” – swoje umiejętności BJJ testował zarówno na arenie sportowej, jak i na ulicach brazylijskich miast.

Zobacz Rekord Ryana Gracie na Sherdogu.
Sprawdź informację o Ryanie Gracie na Wikipedii

Walka Ryana Gracie z Jacare na ADCC:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis