MMA PLFAME MMASzeliga i Wrzosek starli się na nagrywkach FAME! “Szeli” był wściekły [WIDEO]

Szeliga i Wrzosek starli się na nagrywkach FAME! “Szeli” był wściekły [WIDEO]

Podczas nagrywek do FAME 19 zaiskrzyło pomiędzy Piotrem Szeligą a Marcinem Wrzoskiem. Kością niezgody była żona Rafała Antończaka, z którą aktualnie spotyka się Szeliga.

Szeliga starł się z Wrzoskiem
Foto: X

Cóż… sprawa jest skomplikowana. W 2021 roku Rafał Antończak, mistrza świata z Rzeszowa, stracił przytomność w trakcie swojej walki i zapadł w śpiączkę. Stworzono zbiórkę – którą promował m.in. Piotr Szeliga – aby zebrać pieniądze na rehabilitację.

Niestety, dzisiaj wiemy, że Rafał nie wróci już do dawnej sprawności. Co prawda, rzeszowianin wybudził się już ze śpiączki, jednak dalej jest w ciężkim stanie, a będąc dokładnym – Rafał jest w stanie wegetacji.

Antończak wojował na zawodowych ringach, ale był również szkoleniowcem. Z jego usług korzystał Piotr Szeliga, który wielokrotnie dziękował trenerowi za poświęcony czas oraz wkład w jego życie. Ba! Szeliga nazywał nawet Rafała Antończaka ojcem – i tu jest pies pogrzebany.

Spór na linii Szeliga-Wrzosek!

Środowisku MMA, w tym Marcinowi Wrzoskowi – nie spodobało się zachowanie Piotrka, który spotyka z żoną Rafała Antończaka. Zresztą nie tylko Marcin postanowił skrytykować „Szeliego”. Dzisiaj informowaliśmy was, że grupa Artnox zakończyła współpracę z popularnym freak-fighterem. Więcej o tym przeczytacie – [TUTAJ].

W trakcie nagrywek do FAME 19 panowie mieli okazję się spotkać i… było gorąco! Zobaczcie poniższe nagranie:

ZOBACZ TAKŻE: Walka Muska z Zuckerbergiem ma odbyć się w Koloseum. Dana White spotkał się już z włoskim ministrem kultury!

Wygląda na to, że ta dwójka dostarczy nam jeszcze wielu emocji podczas konferencji czy programów. W świecie freaków narodził się nowy konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis