MMA PLArchiwumFAME MMASzarpaniny na ważeniu i programie! Pasut starł się z Zabielskim, a Tańcula z Polakiem! [WIDEO]

Szarpaniny na ważeniu i programie! Pasut starł się z Zabielskim, a Tańcula z Polakiem! [WIDEO]

Już jutro w Szczecinie odbędzie się gala FAME Friday Arena 2. Dziś odbyła się ceremonia ważenia oraz program ”face to face”. Podczas face to face nie brakowało tak zwanych ”dymów”.

Tańcula

W main evencie Michał ”Boxdel” Baron po raz drugi skrzyżuje rękawice z Pawłem Jóźwiakiem. Walka została zakontraktowana w formule K-1 w małych rękawicach. Wielu kibiców freak fightów jest ciekawa jak się zaprezentuje jeden z właścicieli FAME MMA po swojej metamorfozie z kilogramami.

Którą możecie zobaczyć poniżej:

Pierwsze starcie Boxdel-Jóźwiak odbyło się w klatce rzymskiej. Przed walką padło dużo słów, deklaracji, a sama walka nie oddała. Było dużo klinczu, przyciskania do siatki i klejenia. Wydaje się, że teraz nie będzie o tym mowy. 

Przepychanki!

Zawrzało, gdy Filip Zabielski i Robert Pasut spojrzeli sobie głęboko w oczy. Ochrona musiała być czujna, bowiem Zabielski chciał jeszcze się wyślizgnąć i ruszyć w stronę rywala.

Wspomniana sytuacja:

Również mocno było, gdy doszło do ostatniego spotkania oko w oko pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Adrianem Polańskim. Były przepychanki… Przypomnijmy, że ”Aroy” stoczy drugą walkę w krótkim odstępie czasu.

Cała sytuacja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis