MMA PLNajnowszeClout MMASzalony Reporter przebił dno? Wytknął Mariannie Schreiber kłopoty prywatne, ta wyszła ze studia z płaczem [WIDEO]

Szalony Reporter przebił dno? Wytknął Mariannie Schreiber kłopoty prywatne, ta wyszła ze studia z płaczem [WIDEO]

Czy Szalony Reporter przebił dno wytykając sprawy prywatne i insynuując pewne działania w kwestii byłego małżeństwa Marianny Schreiber? Podczas wczorajszej konferencji prasowej oglądaliśmy mocne starcie słowne między Matysiakiem a Schreiber właśnie.

Szalony Reporter przebił dno

Wczoraj wieczorem w sieci miała miejsce kolejna konferencja prasowa promująca nadchodzącą galę Clout MMA 5, która w sobotę 8 czerwca odbędzie się w Katowicach, w miejscowym Spodku.

Szalony Reporter na tej gali zmierzy się z Jakubem Rzeźniczakiem, a Marianna Schreiber skrzyżuje rękawice z Wiktorią Jaroniewską.

Szalony Reporter przebił dno? Wytknął Mariannie Schreiber kłopoty prywatne, ta wyszła ze studia z płaczem

Zanim jednak dojdzie do walk obu postaci, zarówno Szalony Reporter jak i Marianna Schreiber mocno na siebie najechali.

Szalony wytknął Mariannie Scheriber kłopoty małżeńskie z prominentnym politykiem partii Prawo i Sprawiedliwość – Łukaszem Schreiberem. Zrobił to w taki sposób, że Marianna Schreiber nazwała go “jeb*nym c*lem” i wyszła z płaczem ze studia:

Swój komentarz do tej sytuacji dodał także twitterowicz Greg, który pochwalił Mariannę Schreiber za nazywanie rzeczy po imieniu:

Cała konferencja prasowa przed galą Clout MMA 5 do nadrobienia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis