MMA PLBoksŚwięto boksu w Polsce. Usyk i Dubois ostatni raz twarzą w twarz przed sobotnią walką!

Święto boksu w Polsce. Usyk i Dubois ostatni raz twarzą w twarz przed sobotnią walką!

To już dzisiaj, wielkie święto boksu – Ołeksandr Usyk vs. Daniel Dubois we Wrocławiu! W kraju nad Wisłą nie było takiego wydarzenia od 12 lat!

Usyk vs Dubois
Foto: Richard Pelham / The Sun

Oczekiwanie dobiegło końca. Wieczorem Ukrainiec z Symferopola stanie do obrony tytułów WBA, WBO, IBF i IBO wagi ciężkiej. Obrona łatwa nie będzie, bo młody-gniewny Daniel Dubois zrobi wszystko, aby wygrać.

Świetna praca nóg, umiejętność adaptacji, szybkość, wysokie ringowe IQ, mental – to wszystko charakteryzuje Ołeksandra Usyka, wielkiego mistrza, z jeszcze większym sercem.

Z kolei Daniel Dubois to – siła, brawura, warunki fizyczne i jedno marzenie: zostać kolejnym Brytyjskim mistrzem świata wagi ciężkiej.

Usyk i Dubois oko w oko!

Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia ważenia. Panowie ostatni raz spojrzeli sobie głęboko w oczy. W powietrzu czuć napięcie. Zobaczcie sami:

Ołeksander Usyk jest wyraźnym faworytem, co nie powinno dziwić. Ukrainiec jest niepokonany na zawodowych ringach, w przeciwieństwie do Daniela Duboisa, który w 2020 roku przegrał z mocnym Joy Joycem.

ZOBACZ TAKŻE: Artur Szczepaniak z nowym rywalem na galę KSW 86

Choć wydaje się, że Usyk zdominuje w ringu Brytyjczyka, tak Dubois ma czym uderzyć i będzie stanowił zagrożenie, dopóki nie padnie nieprzytomny na deski. Wszystko zostało już powiedziane, atuty jednego, jak i drugiego są znane, czas by przemówiły pięści! Czas na wielki boks!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis