MMA PLBabilon MMASudolski powalczy o pas kategorii półciężkiej na Babilon MMA 20. Rywalem były zawodnik UFC

Sudolski powalczy o pas kategorii półciężkiej na Babilon MMA 20. Rywalem były zawodnik UFC

Foto: Babilon MMA

Niepokonany Łukasz Sudolski (8-0, 5 KO, 1 SUB) wreszcie doczeka się pojedynku o mistrzowski pas Babilon MMA w wadze półciężkiej. 26 marca w walce wieczoru gali Babilon MMA 20 zawodnik klubu Berserker’s Team zmierzy się z weteranem UFC i ACB Joachimem Christensenem (15-8, 5 KO, 5 SUB).

Fani “Pcheły” Sudolskiego czekali na tę informację od dłuższego czasu. W 2020 roku Łukasz w wielkim stylu rozprawiał się z kolejnymi rywalami. W ostatnich trzech występach efektownie wygrywał z Chorwatami Mladenem Kujundziciem (TKO w 13 sekund na gali Babilon MMA 18) i Mario Zgelą (dźwignia na rękę w 69 sekund na Babilon MMA 15) oraz Michałem Gutowskim (TKO w 1. rundzie)


– W końcu się doczekałem! – cieszy się Sudolski. – Zasłużyłem na walkę o pas. Można powiedzieć, że jestem wychowankiem Babilon MMA. Christensen na pewno zweryfikuje moje umiejętności, bo jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, który wygrywał w UFC. Nie mogę się doczekać starcia z takim rywalem!

Łukasz Sudolski ma na koncie aż 6 wygranych walk dla organizacji Babilon MMA – cztery z nich rozstrzygnął przez nokaut, jedną przez poddanie i jedną na punkty. 42-letni Duńczyk Joachim Christensen na papierze jest jednym z najmocniejszych rywali Polaka. Reprezentuje klub Arte Suave z Kopenhagi i walczył dla takich organizacji jak UFC, ACB, M-1, GMC i Oktagon MMA.
Jubileuszowa gala Babilon MMA 20 odbędzie się 26 marca. Organizatorzy szykują bardzo mocny fightcard z paroma smaczkami dla fanów mieszanych sztuk walk w Polsce. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala. W końcu przeciwnik z TOP 15!

Marcin Tybura (21-6) poznał kolejnego rywala w oktagonie UFC. Polak zmierzy się z Bułgarem Blagoyem Ivanovem (18-4, 1 N/C).

Ochroniarz FAME MMA i GRABARZ w walce na gołe pięści na gali GROMDA!

Ochroniarz FAME MMA i GRABARZ w walce na gołe pięści na gali GROMDA!