MMA PLNajnowszeBez kategoriiStrikeforce: Fedor vs Werdum – zapowiedź walki + kilka wywiadów

Strikeforce: Fedor vs Werdum – zapowiedź walki + kilka wywiadów

Gamrot - Dos Anjos

U góry krótki trailer a na dole kilka wywiadów przed sobotnia galą Strikeforce na której walką wieczoru będzie walka Fedora Emelianenko z Fabricio Werdumem.

Fedor Emelianenko:

“Zawsze jestem zainteresowany walką z kimś kto jest w pierwszej dziesiątce w mojej wadze na świecie a Fabricio Werdum jest w tej dziesiątce już od bardzo długiego czasu.”

Cyborg Santos:

“Wiem że Jan Finney podejdzie do tej walki z nastawieniem na zwycięstwo. Nie przygotowywałam żadnego specjalnego planu na walkę, po prostu jestem gotowa na wszystko. Spodziewam się twardej walki.”

Cung Le:

“Dominowałem przez pierwsze 2,5 rundy, gdy walczyłem ze Scottem po raz pierwszy. Przed ostatnią rundą mój narożnik podpowiedział mi żebym się wyluzował i nie korzystał z żadnej dobrze nie przemyślanej akcji. Ja jednak ich nie posłuchałem i skończyło się jak się skończyło…”

Josh Thomson:

“Nie szukam żadnych usprawiedliwień ani wymówek co do mojej ostatniej przegranej z Gilbertem. Był świetnie przygotowany do tej walki ale ja wiem, że przegrałem ją dlatego, że nie słuchałem swojego narożnika.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis