MMA PLNajnowszeFAME MMAStifler o następnym rywalu na FAME MMA: Chętnie zawalczę ze Stiflerem, lub Lewandowskim! [WIDEO] 

Stifler o następnym rywalu na FAME MMA: Chętnie zawalczę ze Stiflerem, lub Lewandowskim! [WIDEO] 

Damian Zduńczyk nie wyklucza swoich następnych startów w organizacji FAME MMA. Jest jednak warunek! Przeciwnik musi być popularny. ”Stifler” wskazał z kim chciałby się zmierzyć.

Stifler

Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w mieszanych sztukach walki zadebiutował we wrześniu poprzedniego roku. Była to walka wieczoru FAME MMA 7, gdzie czekało go wielkie wyzwanie.

Damian już w pierwszej rundzie przegrał z powracającym Popkiem Monsterem. Zduńczyk pokazał charakter i nie obawiał się zdecydowanie większej siły przeciwnika. Ostatecznie przesądziło doświadczenie i umiejętności.

”Stifler” wskazał wymarzonych przeciwników!

Damian Zduńczyk chętnie wróci do klatki, lecz przeciwnik musi być popularny. ”Stifler” w rozmowie z naszym portalem wskazał z kim chciałby się zmierzyć w klatce. 

Nie trenuje w ogóle, czasem robię sobie siłkę. Bardziej dla wyglądu i lepiej się z tym czuje, jestem zdrowszy. Jeśli chodzi o MMA to nie ćwiczę (…) Jeśli miałbym z kimś walczyć to z wielkim famem, tylko tak to widzę. Mój wymarzony przeciwnik to Stifler z American Pie. A z Polski? Robert Lewandowski.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Tede komentuje werdykt w walce Bonusa BGC: Sędzia skandal! Widzieliście?

Po walce wieczoru PunchDown 4 pojawiła się lawina komentarzy. Mowa o dyskusyjnym werdykcie przy walce Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Na wynik zareagował znany raper ”Tede”.

Konferencja prasowa przed FEN 34 na żywo od 19:00 [WIDEO] Będziecie oglądać?

Zapraszamy do śledzenia konferencji prasowej przed galą FEN 34. Sama gala obędzie się zaś w przyszły piątek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis