MMA PLNajnowszeKSWStasiak zabiera głos po walce: Między nokautem a nokdaunem jest bardzo cienka granica…

Stasiak zabiera głos po walce: Między nokautem a nokdaunem jest bardzo cienka granica…

Damian Stasiak (14-10) już bardziej na chłodno zabrał głos po swojej kolejnej walce w największej organizacji w naszym kraju. ”Webster” wystąpił w sobotę na gali XTB KSW 90, gdzie odniósł przegraną przed czasem. Tuż po walce Stasiak zapewnił, że sędzia zbyt wcześnie przerwał walkę.

Stasiak

33-latek w KSW odnotował siedem pojedynków. W swoim debiucie Damian zawalczył o pas mistrzowski, lecz musiał wtedy uznać wyższość Antuna Racicia. Stasiak w poprzednim roku stoczył zaledwie jedną walkę, ale pokazał się w niej z efektownej strony, gdy już w pierwszej rundzie poddał Pascala Hintzena. 

W sobotę Stasiak musiał uznać wyższość Adama Soldaeva, który w drugiej rundzie znalazł sposób na zastopowanie rywala.

Tak to wyglądało:

Stasiak zabiera głos!

Damian Stasiak (14-10) zabrał głos w mediach społecznościowych po swojej sobotniej przegranej na gali XTB KSW 90. ”Webster” zapewniał, że sędzia zbyt szybko przerwał. 

Pierwsze co to chciałbym wszystkim podziękować którzy tak mocno mi kibicują, zarówno tym przed tv i szczególnie tym którzy specjalnie dla mnie przyjechali na galę- jeszcze raz bardzo Wam dziękuję!!🙏🙏🙏

Co do walki to…. Hmm oczywiście Adam fajnie mnie trafił i gratuluję mu tego ale czy był to nokaut??🤔🤔

Z mojej perspektywy zdecydowanie NIE!🤷🤷 Między nokautem a nokdaunem jest bardzo cienka granica i tutaj jest rola sędziego żeby w miarę swojej możliwość dobrze ocenił sytuację… Czy mam pretensję do sędziego Bosackiego? Nie, on odczytał mój upadek jako nokaut, którym oczywiście w mojej ocenie nie był! Jesteśmy profesjonalistami wiemy czym może skutkować walka… Wolałbym dostać 2/3 ciosy więcej a nie mieć żadnych niedomówień… A drugie kto ogląda moje walki ten wie i widział jak nie raz z takich opresji potrafiłem wyjść i dać fajną walkę.

Tak jak powiedziałem zdania będą podzielone, pretensji nie mam, gratulacje dla Adam Soldaev a ja z pewnością wrócę i dam jeszcze nie jedną dobrą walkę!💪💪

Dziękuję mojemu temowi Pepłowski SportRadosław OlczykDamian Karwacki za wszelką pomoc, bez was nie było by mnie w tym miejscu!

Ps. Ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem!💪

Pierwsze co to chciałbym wszystkim podziękować którzy tak mocno mi kibicują, zarówno tym przed tv i szczególnie tym…

Posted by Damian Stasiak on Saturday, January 20, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis