MMA PLNajnowszeUFCStarcie weteranów dodane do rozpiski UFC 300 – Jim Miller zmierzy się z Bobbym Greenem!

Starcie weteranów dodane do rozpiski UFC 300 – Jim Miller zmierzy się z Bobbym Greenem!

Starcie weteranów zostało dodane do rozpiski UFC 300. Bobby Green i Jim Miller skrzyżują rękawice w klatce największej organizacji MMA na świecie.

Green vs Miller
Foto: UFC

Ziści się jedno z marzeń Jima Millera (37-17). Amerykanin wystąpi na jubileuszowym wydarzeniu UFC, śrubując tym samym pewien interesujący rekord. Otóż A-10 jest jedynym zawodnikiem w historii, który wystąpił kolejno na: UFC 100, UFC 200 i teraz jeszcze na UFC 300. Wydarzenie zaplanowano na 13 kwietnia w Las Vegas W T-Mobile Arena.

Jim Miller dla UFC stoczył aż 42 walki, z czego ostatnia miała miejsce w miniony weekend, 40-latek poddał Gabriela Beniteza w ostatniej odsłonie pojedynku.

Rywalem zaprawionego w bojach Millera będzie Bobby Green (31-15-1), dla którego jest to świetna okazja, aby zmazać plamę po ostatniej bolesnej porażce, której doznał z rąk Jalina Turnera w grudniu ubiegłego roku.

ZOBACZ TAKŻE: Kursy XTB KSW 90. Wrzosek w walce wieczoru i debiut Fabińskiego. Pierwsza gala KSW w tym roku!

Zestawienie oficjalnie potwierdził już Dana White, sternik amerykańskiego giganta. Nieznacznym faworytem wydaje się być starzejący jak wino Jim Miller, choć zdecydowanie nie można odbierać szans na zwycięstwo Kinga, wszak to kawał solidnego zawodnika. Co warto odnotować, ewentualne zwycięstwo 40-latka może sprawić, że zostanie dodany do rankingu kategorii lekkiej. Zapowiada się fenomenalne starcie.

Na ten moment rozpiska UFC 300 wygląda następująco:

  • Justin Gaethje vs Max Holloway
  • Zhang Weili vs Yan Xiaonan
  • Charles Oliveira vs Arman Tsarukyan
  • Bobby Green vs Jim Miller
  • Jiri Prochazka vs Aleksandar Rakic
  • Calvin Kattar vs Aljamain Sterling
  • Cody Brundage vs Bo Nickal
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis