MMA PLArchiwumFerrariStanowski mówi mocno o Ferrarim: Jedni siebie warci! Przestępcy oceniają przestępców!

Stanowski mówi mocno o Ferrarim: Jedni siebie warci! Przestępcy oceniają przestępców!

Na Kanale Sportowym pojawił się kolejny materiał ”Dziennikarskie Zero”. Krzysztof Stanowski postanowił wypowiedzieć się aferze, która powstała przy znanych youtuberach/influncerach. Ponadto dziennikarz w mocnym stylu wypowiedział się o czołowym zawodniku FAME MMA – Amadeuszu ”Ferrarim” Rośliku.

Ferrari

Roślik ostatni pojedynek stoczył w main evencie FAME MMA 19 w Krakowie, gdzie wszedł na zastępstwo i zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą.

Walka wieczoru zdecydowanie zawiódł oczekiwania. Było bardzo dużo słów, a w klatce bez większych emocji. Roślik momentami ruszał z szarżą cepów, lecz mało kiedy dochodziły do celu. Tańcula nie chciał ryzykować i obawiał się cepów. W drugiej rundzie Roślik miał swoją szansę, ale nie wykorzystał okazji. W trzeciej odsłonie Tańcula zdobył obalenie i dobrze pracował ciosami. Po trzech rundach ”Aroy” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Stanowski mocno o Ferrarim!

Krzysztof Stanowski w materiale ”Dziennikarskie Zero” postanowił w pewnym momencie wypowiedzieć się o zachowaniu Amadeusza Roślika.

”Ferrari” na insta stories poinformował, że w internecie jest inny twórca internetowy, który ma sporo za uszami.

A w ogóle ej słuchajcie ”Mój znajomy, bo ja słyszałem, że tamten to dopiero odwalił. On to rozumiecie zg**** nieprzytomną dziewczynę i nagrał to telefonem. Jego imię czy tam nazwisko zaczyna się na literę G”. Co to jest k**** koło fortuny? Że teraz mamy zgadywać – pierwsza literka G i prosić o samogłoskę. Będzie jeden patus opowiadał o drugim patusie jakieś historie z przestępstw, a ludzie to słuchają i podają sobie dalej ”zobacz co wrzucił na insta stories”. A sam nie lepszy. O sobie co mówił? Że łamał ludziom nosy i czaszki, miał wyroki. Teraz będzie od strony moralnej oceniał wszystkich. Jedni siebie warci (pokazał materiał, w którym jest wypowiedź Amadeusza o łamaniu czaszek i szczęk). No i przestępcy oceniają przestępców ku uciesze naszych dzieci, a internet stał się jednym wielkim syfem. Czy możemy coś z tym zrobić w krótkim terminie? Pewnie niewiele, w dłuższym? Na pewno tak – powiedział Stanowski               

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Roślik krótko skomentował słowa Stanowskiego oraz zapowiedział materiał. ”Ferrari” zamierza w nim odpowiedzieć dziennikarzowi.

Wstałem dopiero, szybko rozjadę merytorycznie pewnego dziennikarza i działamy dalej. Szybki prysznic 10 min nagrania, a wydźwięk będzie dużo mocniejszy niż te bzdury bez poważnego researchu, które dla wyświetleń nagrał pewien hipokryta alkoholik.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis