MMA PLNajnowszeClout MMAStanowski drwi z anulowania walki Ferrari vs Załęcki: Zapraszam do zakupu biletów na walkę Messiego z Ronaldo

Stanowski drwi z anulowania walki Ferrari vs Załęcki: Zapraszam do zakupu biletów na walkę Messiego z Ronaldo

Popularny polski dziennikarz Krzysztof Stanowski drwi z anulowania walki Amadeusz Ferrari Roślik vs Denis Załęcki, do której to miało dojść jutro na gali Clout MMA 5 w Katowicach.

Stanowski drwi z anulowania walki Ferrari vs Załęcki

Przypominamy, że powodem wypadnięcia Ferrariego z gali Clout MMA 5 jest choroba nowotworowa matki Roślika, przez którą ten nie może skupić się na nadchodzącej sportowej rywalizacji.

Więcej o odwołaniu walki Ferrari vs Załęcki poniżej:

Stanowski drwi z anulowania walki Ferrari vs Załęcki: Zapraszam do zakupu biletów na walkę Messiego z Ronaldo

Teraz z anulacji tej walki zakpił dziennikarz Krzysztof Stanowski, który jest także właścicielem popularnego Kanału Zero na YouTube.

Stanowski ironizował, że gale freakowe biorą pieniądze ze sprzedaży walk, które finalnie się nie odbywają:

“Czy te gale polegają na tym, że regularnie sprzedaje się bilety na wydarzenia, które nie dochodzą do skutku? W innej organizacji ostatnio nie odbyły się cztery z zapowiadanych walk. To ja zapraszam do zakupu biletów na walkę Messiego z Ronaldo. Jak się coś wysypie to zawalczy Kuba Kosecki.”

W kwestii nowego rywala dla Załęckiego, do za kulisami pojawia się sporo różnych nazwisk. Najnowszym i bardzo prawdopodobnym jest postać Normana Parke, który wczoraj wieczorem pojawił się w Katowicach i będzie obecny na gali Clout MMA 5 w miejscowym Spodku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis