MMA PLNajnowszeKSWSosnowski nazwał walkę Khalidov-Adamek ustawką! Mateusz Borek stanowczo odpowiada 

Sosnowski nazwał walkę Khalidov-Adamek ustawką! Mateusz Borek stanowczo odpowiada 

Jest zaskoczenie i to niemałe… bowiem taki komentarz napisał doświadczony pięściarz, który ma naprawdę pojęcie o boksie. Mimo wszystko komentarz Alberta Sosnowskiego będzie należał do tych mocno kontrowersyjnych i dyskusyjnych, bowiem zdecydowanie ”poleciał”. Nie musieliśmy też długo czekać na reakcje uznanego dziennikarza – Mateusza Borka.

Sosnowski

W main evencie sobotniej gali KSW EPIC doszło do wyczekiwanego starcia Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Walka zakończyła się z dużym niedosytem. Khalidov, bowiem nie wyszedł do czwartej odsłony ze względu na kontuzję ręki. Szkoda, bowiem zostały jeszcze trzy rundy, a walka wydawało się, że w miarę się rozkręca.

Warto jednak zaznaczyć, że wiek, poruszanie się oraz szybkość… tu był jednak widoczny duży regres jeśli mówimy o Adamku. Nie ma co się też dziwić biorąc pod uwagę długą przerwę oraz wiek. ”Góral” jest legendą, której należy się ogromny szacunek, lecz trzeba sobie odpowiedzieć czy powrót i kolejne walki jakkolwiek były dobrym posunięciem.

Sosnowski komentuje!

Albert Sosnowski zdecydowanie zaskoczył swoim komentarzem po sobotniej walce Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Nie takich komentarzy raczej spodziewają się kibice po doświadczonym pięściarzu i zawodniku, który ma pojęcie o boksie.

Ustawiona walka. Ich obu jednego wieczoru robię, do jednej bramki. Ustawiony deal Borek Rules

Szybko na komentarz ”Dragona” zareagował Mateusz Borek.

Albert, to Ty? Czy ktoś Ci ukradł telefon? Pytam poważnie.

Adamek swój następny pojedynek stoczy najprawdopodobniej w main evencie FAME MMA 21, gdy osiemnastego maja w PreZero Arenie Gliwice skrzyżuje rękawice z Patrykiem ”Bandurą” Bandurskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis