MMA PLNajnowszeClout MMASobierajski chce walczyć z Radzikowskim! Były strongman odpowiada i stawia warunek!

Sobierajski chce walczyć z Radzikowskim! Były strongman odpowiada i stawia warunek!

Wojciech Sobierajski ma za sobą trzeci pojedynek w freak fightach. Wszystkie przyniosły ”Rekordziście” zwycięstwa. Sobierajski w ostatnich pojedynkach udowodnił swój duży potencjał. Sobierajski tuż po ostatniej wygranej wyznał, że chętnie w kolejnym zmierzy się ze zdecydowanie cięższym Krzysztofem Radzikowskim. Doszło już do odpowiedzi byłego strongmana.

Sobierajski

Warto zaznaczyć, że Sobierajski ma na swoim koncie sporo walk amatorskich w boksie. Właśnie w tej formule (w małych rękawicach) toczy pojedynki w Clout MMA.

Ostatni miał miejsce na Clout MMA 3 w Warszawie, gdy zmierzył się z byłym zawodnikiem KSW – Grzegorzem Szulakowskim. ”Rekordzista” bez problemów na pełnym dystansie pewnie pokonał ”Szuliego” jednogłośną decyzją sędziów. Sobierajski spokojnie kontrolował pojedynek, nie zamierzał się podpalać, a raz w czas podkręcał tempo czym jeszcze zyskiwał jeszcze większą przewagę.

Radzikowski odpowiada!

Krzysztof Radzikowski zabrał głos w sprawie potencjalnej walki z Wojciechem Sobierajskim. Jak się okazuje były strongman dostał propozycję takiego pojedynku, lecz ma on jeden warunek.

Bez zaskoczenia Radzikowski jest otwarty na takie zestawienie, ale w formule MMA.

Krzysztof Radzikowski: Nie wiem, czy mogę o tym mówić… Padła już taka propozycja dużo wcześniej, ale ja jako były strongman, zawodnik sportów siłowych, nie będę owijał w bawełnę – no gdzie ja do niego w boksie?!  

Dominik Abus: Krzysztof chętnie przyjmie walkę w parterze

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis