MMA PLBoksSkatował bezbronnego kota, odpowiadają mu pięściarze z klubu Polonia Prabuty: Lubisz krzywdzić słabszych?

Skatował bezbronnego kota, odpowiadają mu pięściarze z klubu Polonia Prabuty: Lubisz krzywdzić słabszych?

Pięściarze z Amatorskiego Klubu Bokserskiego Polonia Prabuty odpowiadają katowi, który zabił bezbronnego kota. Przesłanie pięściarzy jest bardzo wymowne!

Sprawa dotyczy skatowania kota przez 20-letniego mieszkańca Prabut, który znęcał się nad zwierzęciem uderzając go kijem i wszystko dla frajdy nagrywał kamerą i puścił potem w internecie. Zwierzę po długich męczarniach zdechło. Sprawca po czasie sam zgłosił się na policję i teraz czeka na orzeczenie kary.

Natomiast równolegle w Prabutach, gdzie doszło do tego znęcania się nad zwierzęciem, miejscowy klub bokserski wystosował przesłanie do sprawcy, który z pewnością swoim czynem narobił sobie wrogów.

Pięściarze z Amatorskiego Klubu Bokserskiego Polonia Prabuty udostępnili w mediach społecznościowych zdjęcie z przesłaniem do sprawcy:

“Lubisz krzywdzić słabszych? Przyjdź skrzywdzić nas.”

Poniżej pełny wpis klubu:

“Amatorski Klub Bokserski Polonia Prabuty to kilkunastu chłopaków trenujących ten piękny i uczący pokory sport. Starsi z nas dobrze już poznali życie, młodszych staramy się czegoś nauczyć.
Tydzień temu, za sprawą zwyrodnialca katującego bezbronne zwierzę, o Prabutach usłyszała cała Polska. Ten transparent wykonany podczas treningu, jest naszą na to odpowiedzą.
Tego zdjęcia nie zrobiliśmy po to, aby się lansować czy zdobywać poklask. Nie jest to nam potrzebne.
Zrobiliśmy to zdjęcie, żeby pokazać, że Prabuty to nie tylko patologia. Że zdziczenie oraz nieludzka podłość są tutaj tylko marginesem i że są tutaj ludzie, którzy nie pozwolą, aby ten margines zajmował zbyt wiele miejsca.”

Amatorski Klub Bokserski Polonia Prabuty to kilkunastu chłopaków trenujących ten piękny i uczący pokory sport. Starsi z…

Opublikowany przez Amatorski Klub Bokserski Polonia Prabuty Środa, 22 stycznia 2020