MMA PLArchiwumConor McGregorSinead O’Connor nie żyje. Piosenkarka, która wyprowadzała do walki Conora McGregora

Sinead O’Connor nie żyje. Piosenkarka, która wyprowadzała do walki Conora McGregora

Sinead O’Connor nie żyje. Wokalistka odeszła w wieku 56 lat – w środę informacje potwierdziło BBC. Przyczyny śmierci nie są znane.

Sinead O'Connor nie żyje
Foto: David Corio/Redferns

Sinead O’Connor była czołową Irlandzką wokalistką. Możecie ją kojarzyć, chociażby z wyjścia Conora McGregora na UFC 189. “The Notorious” wygrał tamtego wieczoru z Chadem Mendesem – zostając tymczasowym mistrzem kategorii piórkowej UFC.

Artystka zmagała się z problemami psychicznymi po wydarzeniach z 2022 roku. Wówczas zaginął jej 17-letni syn Shane. Jakiś czas później syn O’Connor został znaleziony martwy.

Conor McGregor żegna O’Connor

Conor McGregor postanowił uhonorować Sinead O’Connor – zamieszając krótki wpis na swoich mediach społecznościowych. Irlandczyk napisał, że stracił przyjaciela, a świat artystę o głosie Anioła.

„Świat stracił artystę o głosie Anioła. Irlandia straciła kultowy głos i jeden z najlepszych w całej naszej historii. Ja straciłem przyjaciela. Muzyka Sinead dalej będzie żyła i nadal będzie inspirować. Spoczywaj w pokoju, Sinead, jestem pewien, że jesteś w domu ze swoim synem”.

Największy przebój O’Connor to “Nothing Compares 2 U”. W swoim dorobku ma 10 albumów studyjnych, z czego jeden sprzedał się w ponad siedmiu milionach egzemplarzy.

Spoczywaj w pokoju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis